Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek a színes hajú lányokról? (zöld, kék, fehér, lila, pink, vörösesbarna, fekete. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem szeretem. Egy lány legyen természetesen szép. Persze ez csak az én véleményem.
2009. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
A fekete jó. De a többi inkább ne. :)
2009. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
őőhm igen, ezeket a színeket egyben gondoltam :D szal' mindegyikből egy kicsi ;)
2009. máj. 23. 20:35
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Úgy akarsz kinézni, mint egy bohóc?:S
2009. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha egybe az egész az nem jön be nekem (de biztos van valaki, akinek bejön:)). Az viszont bejön, mikor egy csajon egy-két kis tincs van zöldre,kékre,lilára, vagy pinkre festve. Csak ne essen túlzásba.
2009. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Láttam egyszer egy nőt akinek valami fura tűzpiros volt az egész haja, mindenki őt nézte, de amúgy nem volt rossz.
2009. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

egyszer láttam egy lányt, akinek narancssárga volt a haja, vááááá, nagyon tetszett, bárcsak lennének még narancssárga vagy valami búza sárga hajú lányok, imádnám őket, najó befejeztem:D


a vörös nagyon kevés csajnak áll jól sztem, de van akinek nagyon jól áll, szinte csak ez a két véglet van számomra

2009. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

ja, most olvasom, hogy ezeket egybe szeretnéd :D

hát sztem meg lehet találni a megfelelő színkombinációt, de nem bíznám a véletlenre a végeredményt:)

ja, és minél több narancssárgát tolj bele:P xD

2009. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

én lány vagyok volt már szőke+kék hajam ,meg szőke+rózsaszin =)

Én szerettem, egy csomó srácnak tetszett =)

Szóval ezzel sztem nincs baj,sok embernek tetszik nyugi!Most azon gondolkozom vagy lila+szőke,vagy egyszerre kék és rózsaszin =)Szerencsére a slilusomhoz is megy ,imádom az élénk szineket =)

2009. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát... így ezzel a sok színnel nem igazán lenne jó szerintem:S A srácoknak jobban bejön pl

a fekete simán(főleg ha kék szemű vagy)

vagy a vörösesbarna is

jah meg az is ha pl fekete haj, és vörös tincsek vannak benne (vagy nemtom ezt hogy nevezikXD)

2009. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!