Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínű hüvelygombám van....

Valószínű hüvelygombám van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A menzeszem legvégén figyeltem fel ilyen darabos folyásra. Nem olyan mint a túró de pici darabok voltak benne és fájt a puncim. Érdekes de alapból nem fáj csak ha piszkálom és ha kitörlöm pisilés után. De olyankor vmikor vérzik is. Gondolom az érzékenységtől mer nem véres folyás van. Kenegetem canesten krémmel. Barátommal kipróbáltuk óvszer nélkül kb 2 hete. Szerintem nem attól van mer az 2 hete volt. Szexuálisan terjedő betegség meg nem hiszem, hogy lehet mer más partnerrel egyikünk se volt (elsők voltunk egymásnak). Fogamzásgátlót szedek és úgy tudom attól is lehet. Nem első, hogy ilyen fertőzésem van, volt egy nyáron valamikor de az magától elmúlt (akkor még szűz voltam és nem szedtem tabit). Plusz még én intimkelyhet használok kb 3-4 éve, arra gondoltam még, mer úgy emlékszem nem fertőtlenítettem ki előző hónapban. (Tudom felelőtlenség de én erre gyanakszok a legjobban)
2020. márc. 26. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Használj el egy Canesten combi unot,krémet egy hétig legalább. A párod is használja. Addig semmi szex, és kövi menszeszkor használj betétet. Ha nem múlik, akkor legalább weborvoson írj egy nőgyógyásznak,mert a vizsgálatok most nem biztos,hogy mennek.
2020. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!