Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó van a mellemben, fáj....

Csomó van a mellemben, fáj. Mi lehet? Részletesen lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap reggel amikor felkeltem, éreztem, hogy fáj a bal mellem. A mellbimbóm alatt van egy duzzadt rész, és jó 5 cm-rel lejjebb is még piros és nagyon fáj, még arra is érzékeny, ha hozzáér ruha. Nem ütöttem be, nem nyomta meg semmi. Mitől lehet? Leghamarabb holnap reggel tudok vele orvoshoz menni.

20/L


2010. júl. 26. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kivül piros, nem lehet, hogy megcsípett valami?
2010. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami gyulladás. Feltétlenül menj orvoshoz.
2010. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csípett meg semmi, nem is viszket meg ilyenek. Szerintem is inkább gyulladás. De félek, hogy valami más. :( Ezért tettem fel a kérdést, hogy van-e valaki, akinek esetleg ilyesmi volt már. De holnap mindenképp megnézetem dokival.
2010. júl. 26. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha daganatra gondolsz, akkor nyugodj meg. Szinte biztosan nem az. Az nem piros, duzzadt, és szinte sohasem fáj.
2010. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!