Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV ellen hat az isoprinosine?

HPV ellen hat az isoprinosine?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Elsosorban olyan emberek segitseget varom akiknek volt HPV-je es ezt a gyogyszert irtak fel neki.Mennyire hatasos?meggyogyultatok tole?Nekem sajnos magas kockazatu lett a tipizalasom es most ezt irtak a kezelesemre.Volt valaki hasoblo helyzetben?
2020. ápr. 3. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Voltam. Nem hasznalt. Felevente kell rakszures ujra. Nekem biopszia es mutet lett. Nem volt veszes, sot, ugy orultem, hogy vegre eltavolitottak.

Het eve talaltak magas kockazatu HPV-t, de egy gatlastalan rendeloben harom havonta csak a penzt hagytam. G1... Utana mashova mentem. Negy eve mutet, azota HPV-m sincs, jok a leleteim.

2020. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Citologiad is rossz volt?Nekem P3 as lett :/ egyszer volt mar hpv gyanum de ujra kenetet vettek es utana nem volt.Most meg pont a rakszures elott volt tele a ferjemnek a szaja herpesszel arra fogtam hogy az miatt lehet de igy mar nem.Elegge felek hogy mi lesz a tovabbiakban ha nem hasznal a gyogyszer 5 honapja szultem es meg csak 21 eves vagyok
2020. ápr. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!