Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan aki szedett...

Van itt olyan aki szedett szoptatás alatt Isoprinosine nevű gyógyszert HPV szemölcsök ellen?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt kiderült, hogy HPV okozta condylomáim vannak, kaptam ecsetelőt, de 1-2 hét után mindig előjöttek. 1 hete szültem és nagyon gyenge vagyok, és ma vettem észre, hogy megint előjött több. Hallottam, hogy van ez a gyógyszer rá.

2016. nov. 14. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a gyógyszer immunerősítő, nem a condylomára hat közvetlenül.

Úgy van csak értelme, ha kikezelnek és utána (is) szeded.


Keress egy normális nőgyógyászt!

Nem lenne szabad csak úgy kiadni a condiline ecsetelőt, hisz nem látod, méhszájon, hüvelyfalon is szokott lenni.

A lézeres eltávolítás a leghatékonyabb.

2016. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezd meg káros e szoptatás alatt a babára, mert azt biztosra tudom, hogy terhesség alatt nem szedhető! Nekem herpeszre írta a doki, de felhívta a figyelmem, hogy lehetőleg semmiképp ne essek teherbe míg szedem.
2016. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma vettem észre, hogy mintha még az ínyemen is az lenne már. Onnan hogyan lehet eltüntetni?
2016. nov. 14. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Immunerősítő az nem szemölcs elleni szer.

Lányom az állandó felső légúti betegségeire szedi,hátha használ. Nödokihoz menj inkább.

2016. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mellari válasza:
Az Isoprinosine egy kettős támadáspontú szer. Egyrészt a vírusok számát csökkenti, másrészt immunerősítő készítmény. A nemi és szájüregi szemölcsök kezelésére is használható. De mint szinte minden gyógyszernél, mivel nincs a szoptatásra, ezen idő alatti alkalmazásra vonatkozó bizonyíték, hiteles tapasztalat, így az alkalmazása nem ajánlott. Tényleg keressen fel egy nőgyógyászt ezzel kapcsolatban. Ajánlom Dr. Ragó Zsuzsannát, aki szaktekintély a nemi szemölcsök területén. A HPV centrum weblapján nagyon sok kérdésre kaphat hiteles választ ezen a területen.
2016. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!