Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszaválthatok a régi,...

Visszaválthatok a régi, bevált fogamzásgátlómra?

Figyelt kérdés

Évekig Jangee tablettát szedtem, teljesen bevált, mellékhatásait sosem éreztem, kicsit csökkent volt a libidóm, ez volt az egyetlen ok amiért váltottam... Nyáron akartam váltani spirálra, de a nőgyógyász lebeszélt róla és inkább ezt a tablettát írta fel. Eléggé lehúzott a doki 20 ezer helyett 40 volt a szűrés + 10 ezer hogy egy netes adatbázisból kinézzen egy új tablettát és még flegma is volt ennyi pénzért nem megyek vissza hozzá...

Viszont most a járvány miatt nem akarok ilyenek miatt orvoshoz menni. Most Lyndinette tablettát szedek, de nem jön be. A libidóm visszatért de vele együtt a pattanások is és híztam is egy keveset


Szerintetek váltsak vissza a régire?


2020. ápr. 6. 20:36
 1/1 A kérdező kommentje:

észrevettem ha kihagyom az egy hetet nincs nagy étvágyam elkezdem szedni rá pár napra egésznap csak zabálnék

van ön uralmam de mintha egésznap éhes lennék tőle...

2020. ápr. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!