Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ötletes WC kiírásokat...

Milyen ötletes WC kiírásokat ismertek, ami felhívja a figyelmet, hogy a papíron kívül mást ne dobjanak bele?

Figyelt kérdés
Kezdjük unni, hogy rendszeresen eldugulnak a vécék, mert beledobálják a papírgurigát, véres tamponokat stb, erre kéne egy ötletes felhívó felirat.

2017. okt. 26. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"ötletes felirat nem ér semmit, mert aki bunkó és szemetet dobál bele, az utána is megteszi.

Ami esetleg(?) érne valamit, az a konkrétan kiírt kivánság, de legtöbbször azzal sem foglalkoznak, akik ennyire nemtörödöm emberek!

2017. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem kell hogy ötletes legyen..csak nagy betükkel kiírni hogy:Legyenek szívesek a wc-ét ne használják szemetesként!

persze nincs rá garancia hogy ezt be is tartja majd mindenki

2017. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kiírnám azt is, hogy ha eldugul a wc, addig le lesz zárva, nem lesz használható, ami senkinek se jó, ezért ne dobáljanak bele semmit.
2017. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az 1. válaszolónak, a bunkókat nem érdeklik az ötletes/vicces feliratok. Ha el is olvassák, utána ugyanúgy beledobják a WC-be a nem odavaló dolgokat.
2017. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet láttam eddig, hogy "A WC nem éhes, ne dobáljunk a szájába semmit, ami nem oda való" vagy "A WC éhes, de csak a papírt szereti".


Nálunk amikor hasonló gondok voltak (mondjuk nálunk inkább a WC-kefe nem használata szokott baj lenni), kerestek témához illő mémeket, és kirakták. Pl. Uncle Sam-es "We want you to use the toilet brush" meg yodás...

2017. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk tény, hogy aki olyan proli, azt úgysem fogja érdekelni. Mindenféle kiírás van nálunk vagy 2 éve, de még mindig megy néha egy körmail, hogy már megint retkes volt a wc a szartól...
2017. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer ezt láttam a wc ajtón: ne dobj semmit a piszoárba, mert ugyan az a kéz szedi ki, amik az italodat készítik.
2017. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!