Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki megtudja mondani mi ez...

Valaki megtudja mondani mi ez a nemiszervem körül?

Figyelt kérdés
Itt van róla kép, 2 nőgyógyász ker különböző állítást mondott. Egyik szerint hagyjam vagy otthon nyomkodjam ki ( de nem jönnek ki ) másik szerint bőrgyógyászati eset . Kérlek valaki segítsen. Kép : [link]
2020. ápr. 9. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
szőrbenövés
2020. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és hogy tudnám eltávolítani ? Gondoltam rá hogyha nem bírom kinyomkodni akkor tűvel megkezdem az jó ötlet vagy mit csináljak ? Rendkívül zavar ..
2020. ápr. 9. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:
De steril tu, Betadine utana. Ha mar erett, mert tul koran csak jobban megduzzad. Bocs, fotot nem nezek.
2020. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha benőtt szőr, csipesszel tudod kiszedni.
2020. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan nézzetek meg a képet cenzuráztam . Az első kommentelő lehet h tévedett azért mellekeltem a képet
2020. ápr. 9. 01:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem benőtt szőr, vagyis nekem nem így szokott kinézni. Ellenben sajnos ötletem sincs, hogy mi lehet. :(
2020. ápr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hellmano ***** válasza:
Még, jóhogy nem kaja közben néztem... ez nagyon ronda és tuti nem szőrbenövés az nem ilyen az pirosan szokott bedurranni és nem ilyen sárgás. Ezt mutasd meg valahol, mert nem jól néz ki.
2020. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se szőrbenövés, az nem így néz ki. Sajnos ötletem nincs, mi lehet. Ha valahol fogadnak vele, akkor szerintem ne állj neki otthon. Bőrgyógyászatra kellene elmenned ha lehet.
2020. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!