Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygyűrű mennyire megbízh...

A hüvelygyűrű mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Megfelelően alkalmazva van annyira megbízható, mint a gyógyszer?

2020. ápr. 9. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanarra az elvre épül, ugyanannyira megbízható. Én arra tippelnék, hogy a gyógyszerrel könnyebb hibázni (elfelejteni, nem pontosan ugyanakkor bevenni) mint a hüvelygyűrűvel. Utóbbi folyamatosan adja le a hormont a szervezetbe, szóval még hatékonyabbnak kéne lennie inkább.
2020. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem tud kiesni?

2020. ápr. 9. 15:02
 3/6 anonim válasza:

Egy éve használom már, soha nem esett ki. Mondjuk ez hüvelyenként változó. Próbáld ki, meglátod. A hormonadag kisebb benne, mert nem megy végig az egész emésztőcsatornán, hanem helyben szívódik fel, olyan szempontból biztosan biztonságosabb, hogy nem befolyásolja semmilyen emésztési probléma, hányás, stb és nem kell naponta figyelni rá órára pontosan.


Ne nagyon szedegesd ki és ne nagyon mosogasd. Ha tiszta kézzel rakod be, jó helye van ott 3 héten keresztül. Elvileg ki lehet szedni maximum 3 órára, gyakorlatilag meg akinek nem jött be, az pont ott rontotta el, hogy ki-be rakosgatta meg elmosta minden szex után a 3 hetes időszak alatt is.

2020. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, ugyanolyan megbízható.

Kiesni nem tud - ettől eleinte én is féltem, de igazából a legelső használatkor rájöttem, hogy elképzelhetetlen. :D

2020. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem növérem használta, eleinte nem volt problémája, aztán találtak nála méhszájsebet (nem a gyűrű okozta) amit kiégettek a probléma csak az hogy az orvos sem szólt hogy vegye ki ő maga sem vette ki és bent egy kicsit megégette a gyűrűt amitől fertőzése lett, na szóval csak annyi hogy ne felejtsd el soha hogy bent van meg amikor kell vedd ki 7 nap szünet aztán vissza az újat
2020. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. ápr. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!