Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet véres a széklet?

Mitől lehet véres a széklet?

Figyelt kérdés

Kb. fél év alatt 3x volt az, hogy a seggemet kitörölve véres volt a wc papír.

Nem nagy mennyiségbe, ma mondjuk 2 törlés után nem is volt semmi.

18 éves vagyok.

Kezdjek aggódni?


2020. ápr. 10. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Véres széklet gyomor fekélytől is lehet.
2020. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :/ gondolkodtam én is fekélyen, vagy esetleg endometriózison is, mert nagyon fájdalmas a menstruációm.


Valamint szokott kétoldali oldalfájdalmam is lenni, random.

2020. ápr. 10. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy aranyértől is lehet.
2020. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyomorfekelytol a széklet fekete, emelyitoen edesen bűzös szagot áraszt, úgy hívják, hogy meleana. Biztos nem gyomorfekelytol lesz élénk piros a széklet, mire leér megemesztodik. Szóval az első válasz egy komplett hülyeség...

Ha friss véres a széklet az nagy valószínűséggel aranyér, ritkább esetben a anusz repedés okoz (lsd. Fissura ani).

Igyál többet nes fogyassz több rostot, egy jó kis szekletrendezes nem ártana.

Legeslegrosszabb esetben lehet végbél daganat, de annak más egyéb tünetei is lehet (18 évesen minimális esélyed van az utóbb említett problémára, szóval nyugi).

Én aranyeret sejtek a háttérben, és azt tanacsolom, hogy igyál sokat, fogyassz több rostot és lehetőleg mosd ki a feneked mosdó után.

Nem kell aggódni, nyugi.

2020. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!