Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Metforminnal mennyi az idealis...

Metforminnal mennyi az idealis fogyas hetente?

Figyelt kérdés
Metformin nelkul kb heti 1kg szamit normalisnak dieta mellett,viszont a metforminnal egyutt is ugyan ennyit fogytatok vagy tobbet hetente?

2020. ápr. 10. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha heti 1 kg-t fogysz akkor minek akarsz többet? Azt szeretnéd, hogy fogyás után lógjon rajtad a bőr mint egy szatyor? Ha túl gyorsan fogysz akkor a bőröd nem fogja tudni követni az alatta lévő szövetállomány változását.
2020. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Latom foggalmad sincs hogy mirol beszelek. Kerdem en akkor miert szolsz hozza olyanhoz amihez semmi kozod es nem tudsz segiteni?

Hol irtam azt hogy 1kgnel tobbet akarok fogyni hetente?

Ez egy gyogyszer amit inzulin es pcos miatt irtak fel ami alltal meghiztam, es ehhez van egy diete es erre vagyok kivancsi hogy a ketto egyutt gyorsabb folyamat e , mi szamit normalisnak.

2020. ápr. 10. 22:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent merlegem sincs azt sem tudom mennyit fogyok es hogy hany kg vagyok.
2020. ápr. 10. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!