Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hetente fázok fel, vagy...

Két hetente fázok fel, vagy ez más?

Figyelt kérdés

Elso alkalommal amikor ezt ereztem elmentem parikaba, adtak gyogyszert utana nagyon jol ereztem magam..kb. 3-4 het mulva megint ugyanazok a tunetek jelentkeztek, akkor már orvosnál is voltam felírt antibiotikumot,szedtem egy héteg, aztan megint nem volt semmi baj..ez kb 1 hete volt. Most MEGINT, de mar véreset is pisilek. Háromszor ne fázhattam fel 2 honap alatt, hisz 2 adag antibiotikumot szedtem..

Azt viszont észrevettem, hogy pont azután jöttek vissza ezek a tünetek miután lefeküdtem a barátommal.(amikor meg is ujjazott)

Mi lehet ez?



2019. nov. 28. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakori, hogy szex közben baktérium kerül a húgycső környékére. Esőként ha már benne vagy, igyál nagyon sokat, szedd be a gyógyszert, utána megelőzésnek igyál tőzegáfonya teát kúraszerűen.

Megelőzni úgy tudod, hogy egyrészt szex előtt mosakodtok, legalábbis a kézmosás és a nemiszervek megmosása a minimum. Másrészt, ami fontosabb is, hogy egyből szex után menj el pisilni. Igen, kényelmetlen kikelni az ágyból, lehet nem is kell, de akkor is menj el pisilni, az kimossa a baktériumokat.

Jobbulást.

2019. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
D-mannose-t is fogyassz rendszeresen
2019. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!