Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami bajom van? Nagyon...

Valami bajom van? Nagyon félek! :' (

Figyelt kérdés
2 éve menstruálok, és eddig mindig 5-6 napig tartott. Az elmúlt hónapban 10, most meg eddig 11 napig tart. Lehet 13 évesen rendes nőgyógyászhoz menni? Nagyon félek!!! Mi bajom van??? Vagy ez normális?
2010. júl. 27. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg semmi bajod, csak a meleg és a hormonjaid vacakolnak, de ha nagyon sok a vérzés, akkor menj el a nőgyógyászhoz, mehetsz felnőtt nőgyógyászhoz, de mehetsz akár gyermeknőgyógyászhoz is :) anyukád kísérjen el ;)
2010. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem ilyen korban normális, de mindenképp menj nődokihoz, ő biztosat tud neked mondani. és amúgy sem árt a kivizsgálás. ha félsz kérj meg egy barátnődet vagy anyukádat vagy valakit akiben bízol, hogy kísérjen el.
2010. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi. :) remélem tényleg így van, mert az idegeim már roncsok emiatt. mármint úgy értem egész nap ez van a fejemben, hogy vajon mi lesz velem?
2010. júl. 27. 09:41
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Ahogy az első válaszoló is írta, biztos, csak a melegtől borult fel a ciklusod. Ne aggódj! kívánok Neked kiváló egészséget és életed minden pillanatára minden elképzelhető jót!!!
2010. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi van, de mindenkinek baja van mostanság a mensivel...

Nekem most már 4 napja késik, kész ideg vagyok. 15 évesen még ez lenne normális? Már 4 éve menstruálok, szűz vagyok.

2010. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Harmadik! Kímélj meg minket a jókívánságaidtól, és ha fiú vagy (mint egy másik kérdésnél kiderült), ne adjál béna tanácsokat a nők egészsége témakörben. Számtalanszor olvastam tőled hülyeségeket, és sokan beveszik, mert azt akarják hallani, ami odaírsz nekik. Attól, hogy csontig benyalsz, még nem ez az igazság, és mások egészségével játszani, és szándékosan vagy akaratlanul félrevezetni őket nagyon csúnya dolog.


Kérdező, ne hallgass rá, én lepontoztam!

Az igazság az, hogy orvoshoz kell menned, gyereknőgyógyászhoz, mert nem normális a 10-11 napos menzesz. Akkor se az, ha mindig ilyen lenne, de mivel eddig nem ilyen volt, még gyanúsabb. Mindenképp kezelést igényel, de nem kell félned, biztosan tudnak segíteni. Elsődleges probléma a ciklusod, másodlagos probléma hogy ilyen hosszú vérzéssel vérszegény is lehetsz, ami tovább súlyos problémákhoz vezethet. Tehát bátorság, és tessék anyukáddal dokihoz menni. Ha kell, meggyógyít, ha nincs baj, akkor megnyugszol.

2010. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Negyediknek: 15 évesen 4 nap késés még normális. Előző voltam.


33N

2010. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
32%

Nyugodtam hallgass a harmadikra, ha ilyen oldalakon vársz segítséget ahelyett, hogy orvoshoz fordulnál, akkor nem vagy egészen normális.

Egy hegy jutott erről eszembe, valami Taigetosz, ki érti ezt?!

2010. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nekem is most ez a bajom már egy hete tart, azt hittem csillapodik, de kizárt, meg hát nem csodálom a családom kiakaszt,egész nap talpon vagyok, meg sem állok, ráadásul meleg van :S Elegem van mindenből... Nekem még télen volt olyan(iskola időszak) hogy három hétig tartott, és ráadásul belém is ütöttek a hasamba pont akkor, egy véletlen mozdulattal az hittem össze esek a lépcsőn...
2010. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tegnapi 10:44-es! Én írtam azt a választ, amelyiknél a jókívánságok vannak. Ha tévedek, annak nem a rágalmazás a módja! Márpedig te rágalmazol azzal, hogy félre vezetem a kérdezőt! Hogy lehetsz ilyen rossz indulatú?! Nem szégyelled magad? Mielőtt bármit leírsz, gondolkozz!! Ha egyáltalán tudsz gondolkozni!!!!
2010. aug. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!