Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami bajom van? Nagyon...

Valami bajom van? Nagyon félek! :' (

Figyelt kérdés
2 éve menstruálok, és eddig mindig 5-6 napig tartott. Az elmúlt hónapban 10, most meg eddig 11 napig tart. Lehet 13 évesen rendes nőgyógyászhoz menni? Nagyon félek!!! Mi bajom van??? Vagy ez normális?
2010. júl. 27. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok, 1,5-2 éve jött meg. 18 éves korig elvileg vacakolhat, hiszen akkor áll be rendesen, vagy fogamzásgátlótól. Nekem volt olyna, hogy 3 hónapot kihagyott, aztán megjött de nagyon erős volt, aztán megint nem volt 2 hónapig, utána meg rendesen megjött mindig... Szóval ez ilyenkor normális.
2010. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
de két év alatt be kéne állnia. most 12 napig tartott, de most megint megjött. :( most már szólok anyunak, de ő azt mondta, hogy engem csak gyereknőgyógyászhoz vihet, ahol végbélen keresztül vizsgálnak. nekem már a rendes is kiakasztó! nemhogy még hátulról turkáljanak bennem. :'(
2010. aug. 3. 13:16
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem 7éve van meg és még mindig nem állt be

de nem érdekel majd ha nem leszek szűz csak be áll nem értem mit kell ezzel problémázni

ha zavar menj orvoshoz hogy megnyugtasson de tök felesleges... főleg ilyen fiatalon..

2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Végbélen keresztül az ifjúsági nőgyógyászaton vizsgálHATnak. Nem biztos hogy kell. A doki tanácsot fog neked adni, hogy mit csinálj, esetleg felír valami gyógyszert vagy kenőcsöt. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, de természetesen az is benne van a pakliban. Nem vagyok orvos, nem tudom, hogy ilyen esetekben kell-e egyáltalán 'komolyabban' vizsgálni, vagy elég ha megnyomkodja a hasadat, esetleg csinál egy ultrahangot, bár ezt kevésbé tartom valószínűnek. Ne legyél ideges, mert az még rossz hatással is lehet az egészségedre. A héten menj el az ifjúsági nődokihoz. Inkább ne várasd túl sokáig. 14/L
2010. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :) am. szerintem csak akkor megyek el, ha jövő hónapban is ez lesz. a 22:00-nak csak annyit, hogy lehet hogy ilyen korban még normális, én nem tudom, de aggaszt, mert 10-12 nap semmikor sem normális, és ha esetleg így áll be, akkor később vérszegény is lehetek. és azt nem akarom, de remélem többször nem lesz ilyen.
2010. aug. 4. 08:12
 16/16 A kérdező kommentje:
szerintem ha majd el is megyek a nőgyógyászhoz, azt fogja mondani, hogy még nem állt be! lehet hogy igaza is lenne, de lehet hogy nem. én olvastam olyat, hogy a c-vitamin lerövidíti.de én az elmúlt pár hónapban nem nagyon ettem vitamint.
2010. aug. 4. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!