Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan és milyen szempontok...

Hogyan és milyen szempontok szerint válasszam ki a megfelelő menstruációs kehelyt?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta, hogy beruháznék rá, viszont rengeteg féle márka és árkategória van. Milyen tapasztalaitok vannak?

2020. ápr. 13. 11:08
 1/6 A kérdező kommentje:
hátrahajló méhem van
2020. ápr. 13. 11:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyenge a vérzésem, még a legnehezebb napon is elegendő 2 tampon, 1 betét
2020. ápr. 13. 11:18
 3/6 anonim válasza:

[link]


Ez egesz jol osszefoglalja

2020. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem yuuki soft van és szeretem. Ez egy elég klasszikus formájú kehely,ezért sok embernek jó. Neked talán a kisebb méret is elég lenne, a gyenge vérzés miatt.

Mindenképp online rendelj ha tájékozódtál. Sajnos dm-ben rossmannban,ha van is ritkán, csak a kevésbé jó márkák. Olyat keress,ami orvosi szilikonból van. Pl. meluna azt hiszem valami más anyagot használ, kevésbé tartós. Vagy másik pelda a biointimo,ami pedig nem tudja igazolni,hogy orvosi szilikon. Ami azért fontos,hogy egészségügyi szempontból megbízható legyen. Ha esetleg a yuuki mellett döntesz te is,akkor pedig a forrásra kell figyelni,nehogy hamisítvány legyen,mert ilyet is hallottam,hogy kínait adnak helyette. Szóval nem egyszerű eligazodni a sok márka között. De ha sikerült megtalálni az igazit,jó dolog a kehely :)

2020. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvosi szilikonosat vegyél de előtte kérdezd meg a gyógyszerészt melyik fajta olyan.
2020. ápr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lêpj be facebookon az Eredeti intimkehely és moshatóbetétes csoportba.
2020. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!