Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs gondok?

Menstruációs gondok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és több problémám is van a menstruációmmal és a hormonjaimmal, de a legnagyobb, hogy az utóbbi időben a 30 napos ciklusok helyett 51, 34 és 43 napra jött meg a menstruációm. A jelenlegi helyzet miatt nem tudok orvoshoz menni, ezért arra gondoltam, hogy újra elkezdek ciklusjavító teát inni, mert az a fogamzásgátló abbahagyását követően is valószínűleg jót tett. A Györgytea Nők teája nevű keveréket ittam, viszont azt kicsit húzósnak tartom megint 3 hónapig, napi 2x fogyasztva, így olvasgatva rátaláltam a Lady ciklusra. A kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok, akik fogyasztottak? Melyik jobb, a Lady ciklus vagy a Nők teája? Az egyik leválthatja a másikat?

2020. ápr. 12. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A jelenlegi helyzet miatt is tudsz orvoshoz menni, ha baj van.
2020. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan baj van, amit most kivizsgálnának, ez egy hosszadalmas, több vizsgálatból álló folyamat. Köszönöm a kérdésemre adott hazsnos választ! :)
2020. ápr. 12. 20:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha olyan komoly bajom lenne, amit most ellatnanak , akkor nyilván nem teákkal próbálkoznék.
2020. ápr. 12. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
EZT teákkal nem tudod rendezni, és igenis orvoshoz kell menni, met komoly okai is lehetnek - ha csak hormonháztartásod állítódott le, akkor egy-két hónap nem számít, de lehet akár petefészekrák tünete is, és akkor nem mindegy, most kezdik el kezelni, vagy mire odamennél, addigra már késö!
2020. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És próbálkoztál is már az orvosnál? Az évek óta beállt ciklus felborulása nem hónapokig elhanyagolandó dolog egyáltalán.
2020. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos majdnem ugyanebben a cipőben járok.

És hiába megy a kérdező dokihoz, kizárólag magán laborban vesznek vért, mert csak sűrgős vért vizsgálnak. Szóval én ott akadtam el, hogy van a kezemben 2 db vérpapír és várom a csodát, hogy megjöjjön(56.napon tartok). Ha megjön mehetek magán vérvételre ami kb 40E ft lesz. Szóval igen az én fejemben is megfordultak már a teák.

2020. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!