Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyik ismerősöm 13 eves Es...

Egyik ismerősöm 13 eves Es 55,166cm. Szerinte ez tul sok hozza de szerintem meg ideális. Szerintetek kene fogynia?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 18:26
 1/4 anonim válasza:

Hát attól függ, hogyan oszlik el, mert ha zsír, akár lehet ducibb... Ha izom, akkor meg vékony is. Én 168 cm 50 kg voltam, mikor a gyerekorvos kicsinált 16 évesként, hogy "anorexiás" vagyok, epdig soha nem fogyoztóm, betömök egy nagytábla Milkát helyben. Szimplán genetika, meg fiatalság volt... Nagyobb kárt okozott, mintha békén hagyott volna, nem irigy lett volna rám.


Most 57 vagyok és nem mondanám magam kövérnek, de a combom hihetetlen vastag, zsíros, 38-as ruhák nem jók rám és nagy hasam lett, mint egy 20 hetes terhesnek.... Szóval kéne fogynom, vagy formásodnom.


Fiatal, most egy kis mozgás is jól jöhet neki, vagy egészséges étkezés! Ez nem baj! Lehet ő is jobban érzi majd magát, mert nem sok, de lehet, hogy itt-ott husisabb!


Viszont neked nem sok közöd van hozzá, meg ne cseszegesd vele! Meg ne te döntsd már el! Mimt mondtam, nagyobb károkat okoz!

2020. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van így.
2020. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdetnek tanulj meg írni, aztán meg ne hazudd, hogy csak az ismerősöd
2020. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még fog nőni.

Széltében, hosszában egyaránt.

2020. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!