Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség megszakítás után...

Rius1213 kérdése:

Terhesség megszakítás után felborult menstruáció?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy 2 hónapja volt egy terhesség megszakításom, azóta 2x menstruáltam már. Előtte 5 napos, napra pontos ciklusom volt (28), úgy hogy szültem császárral, de be is ált erre a menzeszre a szervezetem. Most viszont teljesen meg van zakkanva, finoman fogalmazva

25 napra jött meg most is, vagy 2 nap inkább barna, aztán 6 nap vérzés, és még a 9.napon (azaz ma) is van barnázás, igaz, éppen valami... de az előző havi is ilyesmi volt... ez így normális? Én aggódom túl? Borzasztó hosszúnak tűnik egy egy ciklus... ezekkel az előtte is meg utána is barnázással meg főképp nem tudok mit kezdeni. A menzesz vérzés, ugyanolyan erősségű, mint előtte volt, ugyanúgy tartalmaz néha pici alvadt darabokat, mint azelőtt....



2020. ápr. 15. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, van akinek mindig ilyen. Ha szerencséd van visszaáll, de az is lehet, hogy ilyen marad.
2020. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!