Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így hat a Canesten Kombi Uno?

Így hat a Canesten Kombi Uno?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt tettem fel a hüvelytablettát, mellé 3x bekentem magam a kenőccsel (a kenőcsöt azóta is használom napi 3x)

Tegnap teljesen elmúltak a hüvelygomba tünetei

Ma reggel megint viszketett egy kicsit.

Úgy tudom kell kb. 3 nap mire hat a tabletta, és mire kiürül.

Ez igaz? Nektek mi a tapasztalatotok?

Köszönöm a segítséget!

Orvoshoz a jarvány miatt sajnos nem tudok elmenni,sehol nem fogadnak. :(



2020. ápr. 17. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy az UNO semmit nem ér, a 3 napos igen.
2020. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Micovag hüvelygomba ellen

Vitagyn C bakteriális hüvelyfertőzés ellen

2020. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor most egyből elkezdhetek használni más fajta tablettát vagy várjak?

2020. ápr. 17. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Rögtön a gombaölő tabletta után hüvelyflóra helyreállítót kellett volna alkalmaznod, leginkább Gynophilust, mert azt lehet reggel és este is, tehát egyenletesen. Ilyenkor ugyanis az van, hogy a hüvelyflórád eleve le van gyengülve, tehát nem tudja védeni a hüvelyt, ekkor leirtod a gombákat, más kórokozók meg könnyen birtokba veszik a felszabadult védtelen területet. De ha szisztematikusan azonnal hüvelyflóra helyreállítót kezdesz alkalmazni, akkor van esély rá, hogy az erősödő hüvelyflóra már megbírkózik a többi kórokozóval. Hüvelyflóra helyreállítót minden baktérium- vagy gombaölő beavatkozás után 3 hétig alkalmazni kell.
2020. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!