Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi időnkènt egèszsèges...

Mennyi időnkènt egèszsèges kimosni a fenekemet belülről? Vagy legalábbis nem káros.

Figyelt kérdés
A barátommal most kezdük fenèkbe is csinálni, előtte ki szoktam mosni, úgy, hogy van egy ilyen pumpa szerű cucc, amit benyomok, nem túl mèlyre, ès langyos vizet nyomok be, majd kinyomom. Csak akkor csinálom, mielőtt berakná a fenekembe, hogy biztos ne törtènjen barna baleset. Vagy egy bizonyos időköz kèt popsimosás között, ami jó, ha eltelik?

2020. ápr. 21. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Eleve az anált sem egészséges gyakran csinálni, mert kitágulhat a záróizom, ami hosszabb távon nagyon kellemetlen. Akkor aztán szex nélkül is lehet barna baleset.

Tartogassátok ezt ritka különleges alkalmakra.

2020. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A most kezdjük el- t úgy èrtem, hogy eddig 1szer volt, de mindkettőnknek tetszett. Nem is gondoltam, hogy naponta lesz ilyen.
2020. ápr. 21. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Nem csak a záróizom tágulhat ki. Hanem vérzés, seb, fertőzés, megsérül a végbél, aranyér, bakteriumokat is eltávolíthatsz a vízzelk amik jó célt szolgálnak.


Sok féle probelma lehet.


Most hogy nincs orvosi rendelés én nem próbálkoznék mert bármi történik akkor hoppon maradsz hónapokig.

2020. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nem biztonságos az enema használata. Sok minden problémát okozhatsz magadnak, amit most nem fogok leírni, mert túl hosszú, és nézz utána magadnak, így, hogy tudod mi a neve (enema).


Megoldás lehet az anális szexre a rost tabletták vagy a nagyon nagy mennyiségű rost megevése. Természetesen ezt folyamatosan kell szedni vagy csinálni, mert nem egy nap alatt hat, és fontos, hogy meg kell inni mellé a 2 liter vizet különben belédfagy a kaki, ami nem kellemes.


Viszont rostosan egyben kijön minden, sokkal kevésbé piszkos és belül se leszel az. Ezen felül anális szex előtt ne egyél, legalább 4-5 órát várjál evés között és a szex között, és ha tudsz előtte kakilni az még jobb.


Addig is, az enema használatáról: mindig tartsd tisztán és fertőtlenítsd. Ha tudsz forralt vizet (kihűtve) használni, az jobb. Mindig csak max annyit önts fel magadnak, amennyi a pumpában van, nem többet. Ne erőltesd se befelé se kifelé a dolgokat, hagyd, hogy történjenek.


Sok sikert!

2020. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!