Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szemölcs esetében valaki...

Nemi szemölcs esetében valaki ajánlani / segíteni hogy nőgyógyász nélkül mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy el kéne vele mennem de egy ideig nem lehetséges úgyhogy azon kívül érdekelnének aki ért hozzá, tapasztalta vagy hallott róla.
2020. ápr. 22. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos nélkül nem sokat, ügyelj a higiéniára, wcre ne ülj rá csak ha pl WC papírt raksz magad alá, merthogy ez mást is fertőz, szedj vitaminokat

Nemi életet pedig addig ne élj amíg nem múlik el.


És menj orvoshoz minél előbb. Mert a szemölcs terjed, egyre nagyobbak lehetnek, hosszú távon daganat is kialakulhat a szemölcs helyén.

2020. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább menj el.. Bárcsak én is előbb mentem volna..
2020. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi történt?
2020. ápr. 30. 12:04
 4/4 anonim válasza:
Magatol sosem mulik el, es csak receptre kapsz ra szert, ugyhogy mielobb menj el, nagyon kellemetlen de muszaj elobb utobb es hidd el, elobb jobb:) jobbulast!
2020. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!