Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a nemi szervi...

Mit tegyek a nemi szervi szemölcsök ellen? Bőrgyógyász vagy nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Már több mint féléve nemi szervi szemölcsökkel kűzdök. Voltam már nőgyógyásznál és bőrgyógyásznál is. Mindenhol csak ecsetelőt meg immunerősítőt adtak ahelyett, hogy kezelnék. Az ecsetelő helyenként segített, de nem mindenhol vagy kiújult. Egy nőgyógyász ajánlotta egy orvosi centrumot Bp-en ahol telefonon azt mondták kb. 100 ezer Ft-ba fog kerülni de nem garantálják, hogy nem újul ki. Győrben keresnék ezzel foglalkozót. Segítsetek.

2016. nov. 15. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy nem kezeltek. Erre ez a kezeles. Az immunrendszerednek kell legyoznie a virust, a szemolcsoket meg csak helyileg lehet kezelni, erre volt az ecsetelo.
2016. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a kezelése ennek, nincs más. Ez olyan mint a herpesz: legyengül az immunrendszer és kijön, lappangó borzalom. Hosszú a gyógyulási idő (évek néha) és költséges dolog valóban, nincs rá garancia hogy nem jön ki újra. Párod kezelve van? Szex?
2016. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt, hogy nem kezeltek úgy gondoltam, hogy nem távolították el azonnal. (Fagyasztás, kanalazás bármi) Nagyon nehéz ez, hogy a sok sikertelen immunerősítő kúra és az ecsetelés sem segít. A párom is volt már orvosnál, kívülről tünetmentes, HPV szűrést nem csináltak neki. A szex sajnos ritka(mert iszonyúan félek a továbbfertőzéstől) ha van kizárólag óvszerrel. Nagyon szerencsés vagyok vele, hogy ennyire türelmes velem.

2016. nov. 16. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!