Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érettségire fog megjönni....

Érettségire fog megjönni. Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj az vele, hogy puffadok, vizesedek, fáj a hasam, fáradékony vagyok, nem tudok sokáig figyelni. Amúgyis félek tőle és még ez is rátesz 😭
2020. ápr. 22. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Hú nagy dolog. Vegyél be fájdalomcsillapítót.
2020. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
vegyél fel pelenkát, és akkor még kimenni se kell
2020. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor fog,én iszom a citromlevet mert nekem az segít es előrehozza,esetleg te is megpróbálhatnád😌
2020. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno szalagavató napján reggel jött meg.

Nem tudom mennyire nyugtat meg, de én is félek az érettségitől.

2020. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, most már egy kicsit megnyugodtam:)
2020. ápr. 23. 21:22
 16/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha nagyon extrém a menstruációd norcoluttal el tudod tolni néhány nappal de ez csak nagyon indokolt esetben szabad és doki írja fel.

Tehát ha teljesen biztos vagy benne hogy úgy nem tudnál teljesíteni akkor esetleg. De egyébként nem ajánlatos belekavarni a hormonháztartásba.

2020. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam én is. Extra betét és tampon, Cataflan az asztalon. Esetleg a cickafark teát ajánlom ( szálas). Én azt iszom és ittam akkor is, talán egy kicsit enyhít. Dmben lehet kapni, elég olcsó.
2020. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!