Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan szerencsétlen akinek most ünnepekkor fog megjönni, vagy még meg lesz akkor?

Figyelt kérdés

Először is,azért írtam ide a kérdést,mert itt van a legtöbb lány szerintem.


Nekem ma jött meg,és teljesen lehangol hogy holnap kezdődik a karácsony én meg szenvedni fogok (nagyon görcsölős típus vagyok)


2011. dec. 23. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem elvileg szilveszter előtt fog megjönni...Utálom.!
2011. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
A napokban fog megjönni, már most előjött a letargikus, "inkább a halál mint bármi" állapot. Nagyszerű érzés..
2011. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
A biosz tanár azt mondta, hogyha sok citromot eszel, az annyira savas, hogy elhalasztja néhány nappal.:) Jövőre próbáld ki!
2011. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Első vagyok...

Igen igaza van az utolsónak a barátnőm is mindig citromlevet iszik. :)

2011. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Részvétem nektek is,a citromlevet majd kipróbálom,köszi :)


Akkora szemétség ez :( Lehet hogy hülyeség,de ilyenkor az összes férfit meg tudnám fojtani hogy nekik semmi rossz nem jutott :@

2011. dec. 23. 20:29
 6/17 bánomisén ***** válasza:
82%

Dehogynem jutott! A napi borotválkozás, meg a nők hisztije :-D


Egyébként nekem is most van meg, csak nem csinálok ügyet belőle. Majd elmúlik :-)


Szép karácsonyt! :-)

2011. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Napi borotválkozás...húúúha :D Akkor egy teljes testgyantát/epilálást nem is említek. :)


Én nagy ügyet csinálok belőle,mert mint már írtam a kérdésben,nagyon szoktam görcsölni,megmozdulni nem bírok.

2011. dec. 23. 20:36
 8/17 bánomisén ***** válasza:
Kérdező, attól, hogy versenyezni akarsz a férfinemmel, vagy éppen irigyled a jó dolgukat (egyébként nekik sem olyan jó), attól nem lesz könnyebb... Örülj a karácsonynak, vegyél be görcsoldód és érezd jól magad a szeretteiddel. Ha nem tudsz mozdulni, akkor mozdulatlanul, szeretni úgy is lehet :-)
2011. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is jutott azér rossz: el kell ilyenkor viselnünk a nőket! Ebbe azér gondolj bele :)
2011. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Épp ma :( :D
2011. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!