Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Plusz miatt fáj a nemi szervem...

Plusz miatt fáj a nemi szervem, miért?

Figyelt kérdés

Először is ez borzasztó kellemetlen számomra, így kérlek ne trollkodjátok szét a kérdést, orvosnál természetesen voltam.


A probléma ott kezdődött, hogy együttlét közben fájdalmat éreztem, utána pedig minimális vérzést, illetve sárgás folyást a mindennapokban. A nőgyógyász akihez járni szoktam sajnos a vírus miatt nem rendel, így másikat kellett keresnem. Természetesen ha újra rendel elmegyek a dokimhoz, de addig is hátha volt már valakinek hasonló és van valami jó tanácsa.

Elvileg gomba miatt érzékenyebb lett az a plusz bőr, ami van nekem a nemi szervemnél, ezért tapasztaltam vérzést. Mindent betartottam, amit a doki mondott. A kezelést végig csináltam, nem volt együttlét ameddig mondta, az étrendemre is oda figyeltem. A gomba szerintem megszűnt, mivel folyást már nem tapasztalok, de együttlét közben ugyanúgy fáj és jobban vérzik mint előtte, sőt már a tusolas és pisilés is fáj, mivel csípi. Egyértelműen látszik, hogy az a plusz bőr szét van repedve és ez fáj borzasztóan, ez szokott vérezni is. Volt esetleg valakinek hasonló? Az orvos szerint teljesen normális ez a dolog,majd szülésnél eltűnik ez a bőr de én nagyon nem érzem annak mert előtte is szexeltünk a párommal, mégsem volt fájdalmas és gondolom az a bőr akkor is ott volt.


2020. ápr. 28. 09:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy már a kérdést is elrontottam. Plusz bőr *
2020. ápr. 28. 09:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy milyen plusz bőrről beszélsz, de ha kívűlről sebek vannak, kezeld valami hámosító krémmel. A hüvelyedet belülről pedig probiotikummal.
2020. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen plusz bőr??
2020. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek kefélsz, ha fáj, meg vérzik?
2020. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam még plusz bőrről.
2020. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A doki mondta a plusz bőrt, nekem nem tűnt fel. Azt mondta normális de ritka nagyon.

4-es, köszönöm a hasznos tanácsot, nyilván azért kérek segítséget mert igy nem tudunk együtt lenni a párommal. A nőgyógyász azt mondta 2 hétig ne legyen semmi, amit be is tartottunk, de semmi javulást nem tapasztaltam, sőt ahogy írtam is, ilyen téren rosszabb lett. Természetesen igy nem erőltetjük a dolgot, de szex nélkül is ugyanúgy fáj.

2020. ápr. 28. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! En csinaltatnek egy STD szűrést hátha van valami bakterium amit nem vettek észre. Nálam se akarták megcsinalni merthogy biztos nincs baj, majd végül mondtam h mindenképp szeretném a vizsgálatot és mint kiderült igazam volt, felesleges volt a sok egyéb gyógyszer amit kaptam, mert nem volt jo az adott bakteriumra...akkor is ha nem sok esélyt látsz rá h ilyen probléma lehet en megcsinaltatnam, mert nekem egy évig nem múltak el a panaszok, a végén mar engem néztek hülyének....pedig igazam volt.
2020. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az a plusz bőr ami neked van? Nem értem.
2020. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress már erről vmi Google-s képet vagy paint-tel rajzolj egyet, mert így nem értem. :D
2020. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!