Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi előtt és után pecsételés...

Mensi előtt és után pecsételés vérzés plusz gennyes pattanásos arc már két hónapja?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja köszönöm válaszokat előre is

2019. szept. 13. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hormonokkal van baj. Kérj egy teljes vérképet tsh-val, és irány a nőgyógyász.
2019. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm volt már teljes vérképem valószínűleg gyulladás van versulyedes tsh gyógyszerel rendbe van alulmukodik a pajzsmirigy :( de az orvos nem sok mindent mondott el csak anyit mondott diéta a zsirmaj miatt és nőgyógyászhoz kell mennem ismét hogy zárják ki a terhességet mert csak úgy adhat gyógyszert :(
2019. szept. 13. 11:00
 3/21 anonim ***** válasza:
És tartod a diétát?
2019. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Persze nehezen de muszáj be tartani :( augusztus mensi se volt voltam nőgyógyászaton 6mmfoll mind két ovariumba ezek vanak írva vettem tesztet is negatív volt de most ismét visza küldenek hogy zárják ki a terhességet a gyógyszer szedés miatt
2019. szept. 13. 11:26
 5/21 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm is Pco-s, neki is diétát kell tartania, és gyógyszert szednie, hogy felszívódjanak a ciszták. Tegyél meg mindent ennek érdekében, és ellenőriztesd sűrűen, többet nem tehetsz az ügyért, majd elmúlik.
2019. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen remélem sikerül visza állnia mindennek :))) 3fiu gyermek anyukája vagyok és még ijen tapasztalatom nem volt eddig...
2019. szept. 13. 11:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia! Hormonlabor kell, nem hinném, hogy terhes vagy.
2019. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Holnap után nőgyógyászati vizsgálat sajnos alvadt vér is jön biztos valami hormon baj lehet :(((
2019. szept. 17. 21:57
 9/21 A kérdező kommentje:
Ma sikerült útrahang is volt vér vétel is alap hormont néztek az útrahang kicsit zavaró a bal ovarium tisztán látható minden de a Jobb oldal bél gazak miatt nem be látható és pont most nem pecseteltem :( de montam orgazmus kovetoen szoktam leginkább pecsetelni még elkuldtek nőgyógyászati endokrin vizsgálatra ami jövő hónapban lesz... Nem értem az orvosokat. jobb ovariumba szabad fojadek se lathato nem kizarhato méhen kívüli terhesség ezt monta az aszisztensenek. de nem nekem
2019. szept. 19. 14:29
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Méhszájsebet nem láttak?


A méhen kívüli terhességet egy B hcg vérvétel majd kizárja.


Én tippeltem endokrin panaszra, szerintem igazam is lesz.


Mikor mész vizsgálatra újra?

2019. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!