Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan történik egy nőgyógyász...

Hogyan történik egy nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam. A héten megyek először.

Hogyan kell elképzelni?


Egy kicsit félek.


2020. ápr. 28. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

Nocsak. Mégicsak vannak nőgyógyászok? Hányan hazudoztok itt körbe-körbe?


Kérdezd egy nőtől. Amiről én tudok, az undorító, megalázó és ha nő volnák, sem vállalnám be soha.

2020. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
*volnék
2020. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, majd a prosztatavizsgálaton, 50 fölött bevállalod, hogy meg ne halj...
2020. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Pont ugyanolyan, mint mikor a szerelőnél az autót felemelik két villával magasra, és alulról turkálnak benne.
2020. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Magán nőgyógyászok rendelnek. Már. Nem mindneki.


Nem vagyok szűz. Kérlek ne írjatok privát üzenetet.

2020. ápr. 28. 18:38
 6/8 A kérdező kommentje:
#1 Egy tizenéves szűz fiúcska lehetsz, akinek nem jutott még nő. És ilyen megnyilvánulással nem is fog!
2020. ápr. 28. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Deréktól lefelé levetkőzöl függöny mögött, ki lépsz az orvoshoz, felfekszel az asztalra, bal lábad felteszed balra, jobbat jobbra egy kengyelnek nevezett eszközre/eszközbe.

Az orvos benyúl a hüvelyedbe, megvizsgálja a méhed, petefészkeidet, ha rákszűrésre mész akkor egy vékony "pálcával" kenetet vesz a hüvelyből.

Nem fájdalmas, ne aggódj.


#1 Te agyatlan kis taknyos, menjél játszani!

Üdv: egy 35 éves nő, édesanya, aki bármilyen hihetetlen, de szülész-nőgyógyásznál szült.

2020. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az én magánorvosom nem rendel most, szóval ez nem hazugság.

A leíráshoz még annyit tennék hozzá, hogy ha csinálnak hüvelyi ultrahangot is, akkor ugyanígy alulról levetkőzöl, felfekszel és felhúzod a lábaid. Van ahol erre külön vizsgáló van, van ahol ugyanott csinálják,mint a sima vizsgálatot. A hüvelyedbe dugnak egy kis csőszerű dolgot, aztán az uh segítségével megnézik a méhet, petefészkeket, hólyagot. Pár perc az egész, nem fájdalmas. Én szoknyát vagy hosszabb felsőt szoktam felvenni, akkor nem érzem magam annyira meztelennek.

2020. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!