Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinenciával küzdők, ti...

Inkontinenciával küzdők, ti mit használtok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Keresd meg a múlt szombati-vasárnapi hasonló linkeket. Egy rakás volt mind a két napon.
2020. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
belinkelné valaki? megnéztem de nem találtam
2020. ápr. 29. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kezeltesd inkább, jobban jársz. Ha elmúlik a járványhelyzet, konzultálj orvossal.
2020. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal korom ellenére sajnos küzdök a problémával. Szerintem nézesd meg orvosoddal. Nekem tena slip nadrágpelenkát szokott felírni.
2020. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tena slip pelenkát ír fel az orvos.
2020. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Lányok! Olvassátok el és menjetek orvoshoz!

2020. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Urológushoz kell ilyen problémával menni nagyon jó gyógyszerek vannak rá és van olyan, hogy kell egy kisebb műtét és minden rendben lesz.
2020. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neke nem állandó jelleggel, de néha előfordul, általában betegség miatt, vagy amikor sok alkoholt iszok. De olyankor sem csak úgy magától csepeg kifelé, hanem valami fizikai inger hatására, pl köhögés, nevetés, hapcizás, hirtelen mozdulat... Én simán meg szoktam oldani a problémát a mensizős betétemmel (éjszakai Always vagy Libresse), emiatt nem veszek másmilyet, főleg, inni 2-3 havonta szoktam csak, betegségem meg,amitől csepegett januárban volt. Eü betét meg mindig van itthon, ami teljesen jól funkcionál, betegségnél napi 2kell(nappalra és éjszakára 1-1), alkoholizáláskor meg egy, amit berakok mielőtt belekezdünk, másnap meg felkelés után kiveszek.. Szóval túl sok bajt nem okoz egy kis szivárgás annyit sem érzek belőle, mint a mensiből. Nyilván, ha durvulna a helyzet, elmennék dokihoz, de ez már egy 5 éves történet nálam, és semmivel sem lett rosszab...
2020. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tena super slip M gumibugyival.
2020. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!