Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HIV pozitív? Clamydia?

HIV pozitív? Clamydia?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két éven keresztül voltam prostituált és sok ügyfelemmel védekezés nélkül volt aktus. Igen tudom,felfogtam,megérdemlem. Ezekre nem vagyok most kíváncsi, de hátha van itt olyan aki érdemben tud válaszolni, azon kívül ,hogy menjek el tesztre. Tehát 2 évig ilyen volt a szexuális életem.. viszont 1 éve már felhagytam ezzel, kapcsolatba élek azóta nincs szexuális kapcsolatom mással. Viszont,volt egy petefészek ciszta eltávolitásom Februárba és akkor a méhemet megnézték és ott találtak, úgynevezett szallagos összenövéseket,ami nem komoly de azért van.. ezért a Nődoki javasolt egy STD szűrést mert ilyen a Clamydiánál és hasonló betegségeknél jön létre elvileg mint szövődmény. Lehet hogy elmúlt de inkább csináljunk egy tesztet.. (Ezt most nem tudom megcsináltatni a koronavírus miatt) tehát valószínüleg volt vagy most is van valami fertőzésem és így jutottam el a HIV-hez.... Az is lehet hogy talán azt kaptam el... Viszont amennyire tudom Magyarországon ez nem annyira elterjedt... De rémtörténeteket olvastam. ...olvastam hogy az tünetmentes akár évekig. És nagyon félek,biztosan nem lenne tünete? Valami/bármi? 1-2 év után se? Mert ha elkaptam esetleg 1-2 év már eltelt mint ahogy írtam.. Azóta volt már kismillió vérvételem,főleg a műtét miatt is.. HPV szűrésem ami negatív lett... Illetve ha megcsináltatom az STD szűrést (amiben nincs benne a HIV,azt külön kell) és mondjuk Clamydiám van az nem tudja befolyásolni a HIV teszt eredményemet? Olvastam hasonlót..Teszem azt negatív vagyok HIV-re de poziitív valami másra Clamydia,Tripper és amiatt HIV pozitívnak mutat a teszt.. Lehetséges ilyen? Illetve hol van Budapesten olyan hely ahol csinálnak olyan HIV tesztet ami mondjuk 24 óra alatt megvan és nem kell többet várni? Lehetséges hogy sehol nem vették volna észre ha van? Semmilyen speciális vérvételen se? Semmikor?

2020. ápr. 30. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Sima vérvételen nem derül ki a HIV fertőzés, erre külön kell teszt, ez ellenanyagot mutat ki, de kell pár hét míg ez kialakul.

A chlamydia, tripper, ha pozitív akkor ajánlott HIV teszt is, emiatt nem leszel pozitív, csak a tünetek téveszthetőek össze HIV fertőzéssel bizonyos esetekben.

2020. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy 3 év utän kezdesz aggódni. Az meg vicc, hogy 24 órás megoldás érdekel. HIV-nek akár 10+ évig nincs tünete. Semmilyen általános vérvétel nem mutat ki nemi betegségeket, egyetlen választ a szűrés adhat. Kérdezd meg a szűró állomásokat, vagy magán nőgyógyászt.
2020. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia


Az immunrendszer legyőzhette eddig a Chlamydia fertőzésed ha két éve volt de az is megtörténhet, hogy nem, ezt csak a teszt tudja kimutatni.

Van egy oldal a neten, STD válaszol ha beírod a googleba ott kiadja és névtelenül akár de tudsz kérdezni...


Nekem is volt számtalan nőgyógyászati gondom bár legtöbbször Candida gomba jött ki, vagy bakteriális fertőzés. Tavaly szeptemberben kórházba kerültem egy betegség miatt(köze nincs a nőgyógyászati panaszokhoz amik akkor is fenálltak) és ott is elvégeztek a hiv tesztet, általában elvégzik ha olyan betegség áll fent és a tetszőt negatív lett. Szóval szerintem nem befolyásolja egyik a másikat :)de én inkább azt javaslom ne olvasgass és várj míg valaki valami biztatót ir hanem nézz utána és keress egy helyet ahol eltudod végezni a tesztet/ket és legalább megnyugodsz.

Remélem minden rendben lesz!

2020. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* teszt negatív lett
2020. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a legszomorúbb ebben az, hogy nem azzal kezdtél egy tartós kapcsolat előtt, hogy egy full std tesztet megcsináltatsz
2020. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kimondottan hiv tesztet kell kerni, amugy nem nezik egyeb vervetelen. Nem ertem a hiv miert befolyasolna a clamydia eredmenyt es forditva, nem ertem a feltetelezest sem. Egyik verteszt, masiknal kenetet vesznek.

En tavaly voltam egy teljes std szuresen, miutan egy darabig volt egy feka pasim. Sote std centrumaban voltam, Maria utca. Vervetelbol neznek hiv-et, szifiliszt, es hepatitist, a tobbihez kenetet vesznek le. Ugy emlekszem viszonylag sokat kellett varni az eredmenyekre, biztosan nem 24 orat. Nekem a hpv sajnos pozitiv lett, a tobbi szerencsere negativ.

2020. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gratulálok!! Egyébként BP Karolina ut fizetsz es van gyorsteszt!
2020. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!