Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy hermafrodita...

Lehet, hogy hermafrodita vagyok? Nagyon kétségbe vagyok esve. (lent)?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok eddig nem tűnt fel semmi mivel korábban csak bikinivonalat csináltam. Idén nyáron viszont ollóval rövidre vágtam a szőrt és arra lettem figyelmes hogy a kisajkak közül valami kis izé lóg ki. Nem mondanám pénisznek de valami kilóg. Mi lehet az? Lehetséges, hogy nem tűnt fel eddig senkinek, hogy hermafrodita vagyok?


Kérlek ne írjatok bántó dolgokat, még szűz vagyok, korábban nem foglalkoztatott a téma, nem vagyok képben. Köszönöm.


2010. júl. 28. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj tegyél fel egy képet,mert látatlanba nehéz bármit is mondani.
2010. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy az, én már láttam hermafroditát, annak rendes pénisze van. Állítólag vannak nők, akiknek az átlagosnál nagyobb a klitoriszuk, sztem te azt látod. Nőgyógyász látott már? Mert az tuti szólt volna, ha bármi rendellenességed lenne. Ne izgulj!!
2010. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel képet így nem lehet megmondani!!
2010. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, tutira nem vagy az, mivel az azért eléggé egyértelműen látszik a nemi szerven.
2010. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a pisilődet láttad?:)
2010. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem látott még nőgyógyász...Az, hogy mit láttam nem tudom.:( Azt mondjátok, hogyha hermafrodita lennék azt tutti tudnám?
2010. júl. 28. 16:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak a csiklód nagyobb az átlagnál, nem hiszem, hogy hermafrodita lennél, az már rég kiderült volna.
2010. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz hermafrodita, az kiderült volna a születésedkor, akkor tüzetesen átnéznek, hogy minden megvan-e. Viszont szerintem alap dolog, hogy egy felnőtt nő alapszinten tisztában legyen az anatómijávál, nemi működésével, úgyhogy nagyon tudom ajánlani neked különbző felvilágosító oldalak olvasgatását. ;)
2010. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, hogy semmi baj, a hermafrodita úgy születik, azt már a születésedkor észrevették volna. De legjobb, ha saját magad megnyugtatására felkeresel egy nőgyógyászt. Elmondod, mi a gondod, ne félj, nem fog még megvizsgálni sem, csak fel kell feküdnöd, és külsőleg megnézi. Biztos vagyok benne, hogy megnyugtat.
2010. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A felvilágosító oldalakat át fogom nyálazni. Sajnos a mi családunkban tabu téma volt az olyasmi, hogy nézegessem magam, most meg kialakult, hogy valahogy nem is "merem". Köszönöm szépen a válaszokat még egyszer:)) Mindenkit felpontoztam.
2010. júl. 28. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!