Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Kétségbe vagyok...

Ez normális? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Cisztám volt,meg volt h 1hónapig menstruáltam és még február végén kaptam rá gyógyszert+fogamzásgátlót.40db-ot be kellett szednem a gyógyszerből,h attól megjöjjön.Márciusban el is fogyott a gyógyszer utána pár napra rá meg kellett jönnie,meg is jött és az nap kellett bevennem az első fogamzásgátlóm(márc.16.án)de még mindig van vérzésem.Jövőhét kedden fogy el az első levél,és addigra megint meg kell, hogy jöjjön.Ez így normális ilyen esetben a legelején?:SKöszönöm a válaszokat.
2011. márc. 29. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem normális a hetekig tartó vérzés. Menj vissza az orvoshoz, valószinűleg kevés vagy nem megfelelő volt a gyógyszer amit kaptál.
2011. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy most áll be a fogamzásgátlótól.
2011. márc. 29. 20:29
 3/4 leba válasza:
Mindenképp menj vissza a dokihoz,bár megkockáztatom, hogy ha nem sok a vérzés mennyisége, akkor ez valóban most fog, illetve a jövőhónapban fog beállni. De ezt az orvos is erősíse meg!!
2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Éjszaka nem jön szinte semmi, napközben jön, de egy tampon se telik meg teljesen, és este megint semmi. Tehát nem sok. Még várok egy picit, ha továbbra is így lesz, akkor valószínűleg visszamegyek. Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2011. márc. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!