Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Hasonló tünetet...

Mi lehet ez? Hasonló tünetet észleltél/észlelt már? Eléggé kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

2,5 napja, hogy elkezdtem késő délután fele egy bizonyos kellemetlen érzést érezni "lent". Elmentem és vettem egy fürdöt, de jobb nem lett estére még rosszab lett, gyakori vizelési ingerem kikészített/kikészít. Reggelre elmúlt, bár a vizelés befejeztével jövő fájdalom még jelen volt, majd estére visszatért ismét a gyakori vizelési inger illetve társult, hozzá enyhe vérzés ( nagyon enyhe ), majd ma reggelre ismét elmúlt az inger, bár a fájdalom a vizelések végén ismét megmaradt, a cizelés közben nincs különösebb fájdalmam, nem mondanám, hogy csíp inkább iszonyatosan kellemetlen érzésnek mondanám,. Alhasi fájdalomnak mondanám, hogy egyszerűen úgy érzem, hogy wc-nem kell, és ez egy kellemetlen érzést ad a hólyagomnál, mi lehet ez? Felfázás? De ilyenkor?:S:( Aggódom, hogy esetleg valami komolyabb:( Holnap megyek urulógushoz. Urogin cseppeket fogyasztok egy napja, mivel felfázásra gyanakodtam, bár mégsem tudom, mivel nem csíp és nincs konkrét alhasi fájdalom, illetve nem tudom mire vélni, hogy szinte csak este jön elő sullyosabban:( A Menstruációm elsején jött meg kb. csütörtökre el is múlt a hétvégén együtt voltam a párommal, óvszerrel védekeztünk bár volt egy olyan.. pillanat, hogy a gumi nem volt felhúzva.. (legelső aktus során)


Felfázás? Esetleg valamilyen fertőzés?



Köszönöm a válaszokat:S:(


2011. júl. 14. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a derekadat esetleg érte klíma,akkor lehet felfázás.
2011. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Medveszőlőlevél teát vegyél a patikában, nagyon jó! Antibakteriális hatású, és felfázásra nekem nagyon bevált.
2011. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy tőzegáfonya kapszulát, dm-be is lehet kapni. Első vagyok
2011. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint felfázás lehet?

Köszi a választ:( Annyira aggódom, hogy komolyabb bajom van :(

2011. júl. 15. 00:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Urulógusnál mire számítsak? Esetleg ultrahang?
2011. júl. 15. 00:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Urológus*
2011. júl. 15. 00:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Felfázás, hólyaghurut is lehet, de nekem a méh és petefészek gyulladás is hasonló tünetekkel kezdődött. Urológus vizeletvizsgálatot fog kérni a labortól, esetleg uh-ot végez(tet). Ha netán nem talál semmit, akkor nőgyógyásznál folytasd.


És még valami: ha óvszert használtok, akkor használjátok! Végig! Egyetlen pillanatból is meglehet a baj, akár fertőzés, akár nem kívánt terhesség formájában. Ne kockáztass! Ha nem tetszik az óvszer, inkább írass fel fogamzásgátlót, de ne legyél ilyen felelőtlen!

2011. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,ezt én is akartam írni,hogy mindenképp használjatok óvszert,mert a felfázás bakteriális fertőzés is
2011. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!