Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek melyek azok a...

Szerintetek melyek azok a betegsègek, ami mellett nem szabad gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Nekem van 2 gyermekem.A második után pár èvre derült ki,hogy cukorbeteg vagyok(tablettás),ès magasvèrnyomásom van(gyr.nèlkül 140-150).Mivel nem jól alakult az èlettársi kapcsolatom így lettem bipoláris depressziós.Lehet előtte is volt csak nem volt nyilvánvaló.Azóta lett egy jó kapcsolatom, ès nem tartom kizárva,hogy mègegyszer terhes leszek,csak szedek ilyen dili gyógyszereket,ami magzatkárosító,ès betöltöttem a negyvenet..Egyèbkènt az összes betegsègem jól karban van tartva.Alábbiak szerintetek terhessèg szempontjából kizáró ok?

2020. máj. 1. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Hol látsz társadalmi előitéletet? Annak van igaza aki írta, te már döntöttél, felesleges volt feltenned a kérdést, mert az okos, normális válasz nem érdekel. Ellenséget látsz benne, pedig ez csak realitás.
2020. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mentálisan inkompetens vagyok, sérült, abuzált gyerekből lettem nemnormális felnőtt. Én többek közt ezért nem vállalnék, de amúgy sem, mert utálom a gyerekeket.
2020. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a kor miatt nem vàllalnâm. 40felett
2020. máj. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!