Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a Chlamydia utólag derül...

Ha a Chlamydia utólag derül ki mennyi az esélye, hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés

Csak én feltételezem régebb volt nekem és az orvos szerint az immunrendszer legyőzi idővel...(STD válaszol online oldalán)


Így 100%, hogy meddő vagyok és nem lehet gyerekem?


Volt pártjaim engem nem értesítettek de 100% biztos vagyok benne, hogy nekem ilyenem volt és nem volt kezelve.



2020. máj. 1. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt STD szűrésem és nekem is kimutatták, hogy korábban átestem Chlamydia fertőzésen. Egy egészséges gyermek édesanyja vagyok, szóval nem vagyok meddő! :)
2020. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Hogy nem vagy paranoiára diagnosztizálva, még nem jelenti, hogy nem vagy az. És hipochonder is.

[link]

2020. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 0 az esélye, hogy ettől meddő lennél. Brutál sokan elkapják, mégsem lesznek meddők.
2020. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A neten mindenhol azt írja ezek a leggyakoribb okok a meddőség miatt..
2020. máj. 19. 06:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is ebben a cipőben járok. Valószínűleg minimum 3 éve Chlamydias vagyok, és csak most kaptam rá kezelést mert most derült ki. Sikerült azóta teherbe esned vagy kiderült okozott e szövődményeket ez a dolog?
2023. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!