Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a terhesség...

Mi okozhatja a terhesség alatti menstruációt?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan esetekről, hogy nők nem vették észre, hogy terhesek, mert nem maradt ki a menzeszük. Most valamikor év eleje tájt is volt a hírekben egy nő, aki a mentőben tudta meg, hogy éppen szülni viszik. Hogy lehetséges ez?

2020. máj. 2. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"volt a hírekben egy nő, aki a mentőben tudta meg, hogy éppen szülni viszik."


Ez azért elég meredek, hogy nem veszi észre...

2020. máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gimnáziumban a biosz tanárom is mondta, hogy volt egy osztálytársa, aki a 8. hónapban tudta meg, hogy terhes, mert addig menstruált. De mikor lehet először érezni a baba mozgását? Ezek a nők nem érzik?
2020. máj. 2. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Körülbelül félidőben 4. és 5. hónap tájékán már érezhetően mocorog, utolsó pár 1-másfél hónapban meg még aktívabban. Szóval ez is kifejezetten érdekes, hogy nem veszi észre.
2020. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez most vicc??

Hogy nem vette észre 8 hónapos koráig, főleg szülés előtt 1 hónappal hogy terhes? xD

2020. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm lányán messziről látszott h várandós. de a szülei nem vették eszre. Ő meg bő pólókat hordott.

Mondjuk nem tudom hogy nem vették eszre amikor a várandós pocak teljesen más mint az elhízás miatti pocak...

Mondtam akkor a szülőknek h talán terhes. De lekiabáltak.


Aztán pár héttel később a lány otthon kiabált az emeletről h azt hiszi, szülni fog..


Már hónappal később összefutottunk az utcán a szülőkkel. Akkor meg azért estek nekem h miért nem szóltam ha láttam rajta..

Hát vazz

2020. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!