Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti tartotok a fürdőszobában...

Ti tartotok a fürdőszobában külön kukát a használt tamponnak, betétnek, stb-nek?

Figyelt kérdés

Aki tart, milyen előnye van?

Akinél nincs külön, hova gyűjti?



2020. máj. 6. 12:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Külön van a wc és a fürdőszoba, mindkettőben van külön kuka, az intim szemetet a wcben lévőbe szoktam dobni.
2020. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen van kuka. Előnye az egyértelmű.
2020. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Van egy kuka a fürdőben, nem kifejezetten csak ennek, a sminklemosó korongok, üres flakonok, wc papír gurigák is oda kerülnek, de igen, a használt tampon is. Az előnye hogy kényelmes. Nem, nyilván nem halnék bele ha el kéne vinnem a konyháig, három méter és útba is esik, de abba se haltam bele hogy vettem egy második kukát 500 forintért.
2020. máj. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Van kiskukánk a fürdőbe erre a célra, de inkább azért, mert a konyhai az messze van, egy emelettel lejjebb. De pl mi mindent szelektíven gyűjtünk évek hosszú sora óta.

Flakonokat, papírgurigát szelektáljuk.

Inkább ez olyan emeleti kuka, szotyihély, rágógumi, almacsutka, vattakorong, ilyenek kerülnek bele.

2020. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem praktikus, főleg ha mondjuk itt a barátom és nem kell az egész házon át hurcibálni a kezemben a betétet, vagy ha vendégek vannak. Jaj bocsi, csak kidobom a betétemet :D Neeem. Jó az a kuka a WC-ben
2020. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem nincs külön kukám a wc és a fürdő egyben van. Én úgy szoktam intézni, h a használt betétet kiteszem a kád szélére, gyorsan berakom a tisztát, aztán összetekerem a használtat és a konyhában dobom ki. Nekem nem probléma 5 métert menni a használt betéttel, mások előtt sem különösebben rejtegetem, szerintem az még rosszabb, mert sok csajszinál totál egyértelmű amikor a mensis dolgaikat intézik, legalábbis én gyakran észre veszem az ilyesmit, és kicsit olyan kis bengának, kiszolgáltatottnak tűnnek ilyenkor a lányok. Én pedig nem szeretnék ilyen hatást kelteni, úgyhogy ugyanolyan természetességgel dobom ki a menstruációs kellékeimet,mint egy banánhéjat..

Persze annak ellenére aki nincs megbékélve a havijal, annak azért tényleg jó, ha van egy külön szemetes

2020. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 általában nem ezért tartanak az eberek kukát a fürdőszobában. az első válaszom óta költöztem, az új helyen a konyha és a fürdő között van egy folyosó és a nappali. a franc akar ennyit talpalni egy véres tamponnal a kezemben. egyszerűen kényelmesebb a fürdőben egyből megszabadulni a szeméttől, mint áthordozni a fél lakáson. de ettől függetlenül nem érzem megalázva magam attól, hogy rendeltetésszerűen működik a testem.
2020. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nálunk van, mindig is volt, először fura is volt, hogy átmentem mondjuk egy barátnőmhöz és kerestem a fürdőben aztán kiderült, hogy náluk nincs. Szerintem teljesen természetes.

A flakonokat, meg amit lehet szelektíven gyűjtjük, viszont a betétet támpont sokkal egyszerűbb egyszerre kidobni és nem keresztülvinni a házon. Valamint egyéb hulladékot is lehet oda tenni pl. vattakorong, fülpiszkáló, hajkeféből kiszedett hajcsomók

Meg lehet oldani az életét nyílván nélküle is de egy kis kuka megvétele nem nagy kiadás és sokszor megkönnyíti az életet.

2020. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!