Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem sose hullott sok hajam...

Nekem sose hullott sok hajam és rengeteg vitamint ettem mindig. Most kb. egy hónapja rengeteg hajam hullik hiába eszek vitamint és mozgok. Tudnátok valamit ajánlani rá vagy esetleg, hogy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Így sincs egy vastag hajam, sűríteni szerettem volna, de így először a durva hajhullást kéne megszüntetnem.
2020. máj. 6. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre nem az a megoldás, hogy vitamint szedsz.

Azt kell kideríteni, hogy mi az oka!

Góckutatásra kellene menned, ha nem lenne járvány...

2020. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár nekem a klimax miatt hullik időnként brutálisan, de az Alpecin sampon és a kollagén segít.
2020. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem arcüreg ciszta miatt hullott, mert az állandó gyulladást okozott. Menj el góckutatásra, háziorvos tud ebben segíteni, de általában nőgyógyászati, fogorvosi és fül orr gégészeti vizsgálatból áll, plusz ugye vérvétel. Nagyon sok minden okozhatja. Vitaminból nekem a DM saját márkás hajvitamin vált be, nagyon ajánlom!
2020. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vashiánytól szokott, ha nekiindul a hullás, már tudom hogy lement a vas és ezt a vérvétel mindig igazolja is. Úgyhogy most már csak májkúrát kezdek minden alkalommal, ami azt jelenti, hogy hetente 2× eszek májat, pecsenyekacsamájat, ha az nincs akkor disznót, ezekben van a legtöbb vas és sokkal könnyebben felszívódik mint vaspótló szerekből. Pár hét alatt visszahúzza a vasat, ez is vérvétellel igazolt.
2020. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pajzsmirigyed rendben van? A szelént és a B12 vitamint szokták ajánlani hajhullásra.
2020. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!