Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mikor jött meg először nektek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez mindenkinek más, és hogy ilyenkor jóformán minden normálisnak számít, de érdekelne hogy másoknál ez hogy volt.
2020. máj. 10. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A 25. napra - a fogamzásgátló elött is mindig 25 napos ciklusaim voltak, meg utána is maradt ugyanígy.
2020. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szabályosan 28 napra, talán még a következő hónapban is, aztán visszaállt a régi, rövidebb ciklusra, ami 22-25 nap körül volt. Tehát minden hónapban rendesen menstruáltam. A 7. hónapban pedig tervezetten terhes is lettem. Én amiatt hagytam abba. Tehát rögtön helyreállt minden.
2020. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Liz* ***** válasza:
Nekem először szabályosan egy hónapra rá, de egy hétig tartott és fájdalmasabb volt. Utána eltelt még 2-3 hónap kis ingadozással, de aztán helyreállt minden.
2020. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bogyó elhagyása utáni 14-15-ik napon peteérés (erős fájdalmakkal, bőséges hüvelyváladékkal, annak rendje-módja szerint), majd a 28-30-ik napon erős menstruáció. Nálam ha babát terveznénk nem kellene a naptármódszer.
2020. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Remélem nekem is hasonlóan szabályosan tér majd vissza. 3 évig szedtem és előtte mindig is pontosan 28 napos volt a ciklusom. Ha az utolsó megvonásos első napjától nézem akkor ma van a 25. nap. Nem aggódom persze, mindenre fel vagyok készülve, de szeretném azért ha minél hamarabb visszatérne a régi kerékvágásba


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2020. máj. 10. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja hagytam abba, most jött meg harmadjára, mindháromszor 29 napra. Az orvosom szerint nagyban befolyásolja ezt a dolgot az, hogy a tabletta előtt pontos volt-e a ciklusod. Ha igen, akkor az 3-6 hónap alatt teljesen helyreáll általában. Nekem előtte is nagyon pontos volt, úgy tűnik, ez megmaradt. Nagyon ajánlom neki :)
2020. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 évig szedtem és ősszel tartottam egy szünetet.

33,30,29 napra jött meg az első 3, utána 29nap körül meg is álltam. (Előtte összevissza volt minden, úgyhogy volt hogy egyszer csak 60 napos lett a dolog vagy félévig meg se jött, utána pár hónapig 28-30 napos)

2020. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én előző hónapban hagytam abba, jelenleg 4 napja késik. Kíváncsi vagyok hány napos ciklusaim lesznek. 12 évig szedtem, előtte 28-32 naposak voltak.
2020. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!