Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hónapja nem szedem a...

Két hónapja nem szedem a fogamzásgátlót, de nem jött még meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából az lenne, hogy elkezdhetem-e így szedni a fogamzásgátlót, hogy nincs menstruációm? Vagy így nem garantált a védettség? Olvastam, hogy voltak olyanok akiknek 4-5hónapig sem jött meg, de addig nem szeretnék várni.
2020. máj. 12. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van? A kérdésedben felül azt írod 2 hónapja nem szeded és nem jött meg. Alul meg hogy elkezdheted-e szedni.
2020. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Szeretném elkezdeni újra, de nem tudom hogy így elkezdhetem e, hogy még nem jött meg az abba hagyás óta.
2020. máj. 12. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ja hogy újra kezdenéd. De miért hagytad akkor abba? Ezzel nem kéne szórakozni. Jól összezavarod a hormonjaidat. Szerintem várd meg hogy megjöjjön és úgy kezdd el. Másképp hogyan?

Amúgy én nem szedném, a későbbiekben lehet belőle probléma.

2020. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kiszedték mind a 4 bölcsességfogam, rengeteg antibiotikumot kellett szednem miatta, így jobbnak látta a kezelő orvos ha nem szedem addig a fogamzásgátlót.


Köszönöm szépen a válaszod, ment a zöld. :)

2020. máj. 12. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De te fogorvosra ne hallgass ilyen esetben. Jajjj... miért nem kérdezted a nőgyógyászodat erről? Csak úgy abbahagyni aztán újrakezdeni nem szabad. Na most akkor várd meg míg megjön.
2020. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor kezd el szedni (vagyis újrakezdeni), ha megjött a vérzés, addig ne. A fogorvosnak semmi köze a fogamzásgátlóhoz.

Az antibiotikum kúra alatt ajánlott kiegészítő védekezést alkalmazni, mivel gyengítheti a foggátló hatását.

2020. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnis, gondoltam ha már orvos akkor nagy hülyeséget nem mondhat. Ment a zöld mondenhova. :)
2020. máj. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!