Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a tüneteimet?...

Mi okozhatja a tüneteimet? Mit nem vesznek észre az orvosaim? Járt már más is így?

Figyelt kérdés
Jelenleg már 5 hete küzdök állandó vizelési ingerrel, ami teljes mértékben megnehezíti a mindennapjaimat és aludni is alig tudok tőle. (Közvetlenül vizeletürítés után sem múlik az érzés.) Kezdetben égő érzés kísérte. A háziorvos írt fel rá antibiotikumot, ami az égő érzést elmulasztotta, de az állandó, sürgető vizelési ingert nem. Voltam urológián, ahol ultrahangot és vizelettenyésztést csináltak, de mindkettő negatív lett. Ezután nőgyógyászhoz fordultam, aki megvizsgált és szintén csinált ultrahangot, de ő sem látott semmilyen elváltozást. Probiotikumot és bersanolt írtak fel. Viszont a tüneteim azóta sem enyhülnek. Teljesen tanácstalan vagyok. Hova fordulhatnék még ezek után? Nagyon félek, hogy csak nem vesznek észre valamit. Épp családalapítás előtt állunk a párommal, ezért aggaszt különösen ez a probléma.

2020. máj. 13. 10:08
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Én is szenvedek az állandó vizelési ingertől, bár nekem nincs csípő érzésem! Vizelet negatív, az orvos ennyit mondott, hogyha pisilni kell, hát pisiljen 😔 Nem tudom hová fordulhatnék, mi bajom lehet?
2020. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azóta negatív lett a kenettenyésztésem és a cytológiám (P2) is. Égő érzés már csak ritkán van, de az állandó vizelési inger nem múlik, immáron 7,5 hete, szóval lassan 2 hónapja. Néha alhasi fájdalom is kíséri, de az UH-k is negatívak lettek. Nincs több ötletem, hova mehetnék még kivizsgálásra.
2020. jún. 2. 10:44
 13/21 anonim válasza:
Szerintem te felfáztál, de nagyon csúnyán. Azt javaslom, hogy készíts kamilla teát, öntsdd bele egy lavorba és ulj bele. Egy órág üllj benne uána ezt naponta kétszer vagy háromszor csináld meg. Igyál sok teát, hogy a gyulladás a kiürüljön minnél gyorsabban a szervezetedből. Mindig öltözz fel olyan ruhába amiből mincs ki sem a fenedked sem a hátad, veséd. Mindig legyen rajtad zokni és hidd el sokkal jobb lesz. Ja meg próbálj meg kevesebbet menni wc-re. A fürdővized is legyen nagyon meleg. Remélem tudtam segíteni.
2020. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ha sima felfázás lenne, arra hatott volna az antibiotikum, amiből 3 félét is szedtem már a 8 hét alatt (2-t a háziorvos, 1-et az urológus írt fel).
2020. jún. 2. 13:37
 15/21 anonim ***** válasza:
Tilos beleülni meleg kamillába mivel visszafertőzöd magad. Főleg a meleg hatására elszaporodnak jobban a bacik. Ez egy tévhit. :) Ne ajánlj hülyeségeket 13-as. Főleg 13 évesen ugye? Egy másik kérdésnél ahol szintén haszontalan választ adtál azt írtad annyi vagy.
2020. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem IC-d van.. Amit linkeltem még korábban (2-es voltam)
2020. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az urológus azt kizárta, mert az UH is negatív lett. Meg azt mondta, hogy az IC nem egyik pillanatról a másikra jelentkezik, hanem fokozatosan jelentkeznek és rosszabbodnak a tünetek. Nekem meg 8 héttel ezelőttig semmi bajom nem volt.Azóta meg konstans ugyanolyan. Az antibiok alatt kicsit jobb, de amint elfogy, megint ua olyan lesz.
2020. jún. 3. 13:10
 18/21 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki még követné a kérdést: elmentem egy 3. orvoshoz, egy másik nőgyógyászhoz, aki sokkal kedvesebb és segítőkészebb volt. Kiderült, hogy allergia okozza a tüneteket. Csak erre azért nem gondolt senki, mert nem tipikus allergiás tünetek. Ha valakit érdekel, privátban szívesen írok részleteket.
2020. jún. 9. 11:38
 19/21 anonim ***** válasza:
Latex vagy öblítő? Engem érdekel, én voltam, aki az IC-re szavazott.
2020. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lett azóta valami fejlemény? Mivel én is hasonló dologgal kínlódok.
2020. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!