Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baj lehet? Többi lent, sos!

Mi baj lehet? Többi lent, sos!

Figyelt kérdés
33-34 napja nem volt mensim. De estetol kezdodoen gorcsol a hasam kis idore.. A tervem az volt hogy kesleltetem egy picit, hogy normalisan tudjak kondizni meg ilyenek ezert citromlevet higitottam fel vizzel masfel hete kb 2x azon a heten (Hetfo es Csutortok). Vasarnap sem jott meg meg, es mi vendegsegben voltunk ahol meg limonadeztam😅 Az penteken meg citromos fagyit toltam be. Teljesen kiment a fejembol hogy ezeket most pont nem kene... Na es most itt tartok, nem tudom mi lehet. Itt volt baratom is nalam. Felig-meddig elso alkalom volt; Volt rajta gumi, folyamatosan csekkoltuk hogy sehol nem lyukas-e, folyt ki valami szoval mindent ellenoriztunk. Nem rakta be teljesen, csak kicsit, hogy megnezzuk milyen ez az egesz, tudom furcsan hangzik de na.:) Szoval en most felek hogy miert nem jon meg... Valaki esetleg valami ertelmes meglatast tud erre mondani? Bocsanat a hulye megfogalmazasomert, de remelem valamennyire ertheto.. 16/L

2020. máj. 14. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
a sok citrom...
2020. máj. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szóval terhes akkor nem lehetsz ettől ne félj! Ilyen korban ez egyébként normális, hogy bolondozik néha, főleg ha még nem állt be rendszeresen. Az is teljesen normális, ha kimarad egy hónapot. Nekem is voltak ilyenek, hogy 1-1 hónap kimaradt. Ha következő havi sem jön meg, keress fel egy nőgyógyászt!
2020. máj. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 remélem is, hogy a sok citrom miatt van ez az egész😅 #2 köszönöm válaszod!
2020. máj. 14. 08:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Na vegre, most jott meg szoval orulok. :)
2020. máj. 14. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!