Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős csípő érzés vizelés után?

Erős csípő érzés vizelés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valaki segítsen mi ez, mert valami borzalom! Egész eddig semmi bajom nem volt szó szerint semmi. Elmentem egyet pisilni de mikor felálltam olyan érzés volt, mintha nem pisiltem volna ki magam (?) valamit éreztem még belül hogy szúr de mint a fene, ezért visszamentem, hátha jön még. Alig 1-2 csepp volt,de az érzés megmaradt. Voltam már felfázva kiskoromban, de úgy rémlett ott pisilés közben éreztem csak csípést. Itt pisi közben semmi, csak utána. Gyakran se mentem ma WC-re.


Bármi ötlet/tanács?



2020. máj. 14. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Felfázás lesz

Vegyél tőzegafonyát

Ha nem múlna orvos és ír fel antibiotikumot

2020. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szia én is így voltam folyamatosan úgy éreztem hogy pisilni kell és hiába pisilnem ugyanúgy megmaradt az inger. Először a házi orvos írt fel nekem gyógyszert (gyulladás csökkent őt) nem hatot semmit. Utána a végül egy rokonom aki orvos ultrahangon megnézte és kiderült hogy vese kövem van. De egyépként ha nem múlna a vizelési inger a tőzeg áfonya tablettát javaslom.
2020. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Isteneeem ez most komooly? Soha jobbkor..

Akkor beszerzek holnap tőzegáfonyát és nagyon remélem elmúlasztja!

Ezer éve nem fáztam fel, nem értettem mi történik. Elég sokat iszom, főleg mostanában ezért remélem nem vesekő!


Nektek a tőzegáfonya miben segített? Mennyi idő alatt hatott?

2020. máj. 14. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Hugyuti fertozes. Par nap utan mennek orvoshoz. Addig is sok vizet innek, vagy pl zsalyateat, mert a zsalya alul-felul fertotlenito hatasu. En neha friss zsalyabol keszitek fozetet.
2020. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tőzeg áfonya ilyen két hét múlva segített nekem de minimálisan. De hogy ha te már az első perctől el kezded szedni akkor szerintem hamarabb fog segíteni.
2020. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2 hetet vártál vele?

Nekem azt mondták ha pár napon belül nem lesz jobb házi módszerektől, kapok antibiotikumot ami pár nap alatt elűzi.

2020. máj. 14. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem hanem mikor nm hatot a gyulladás csökkentő se semmilyen húgyúti fertőzésre való gyógyszer. Mikor már vagy 1 hónapja így voltam (tényleg nagyon rossz volt óráról is ki kellett kéreckedni pisilni) akkor tanácsolták nekem a tőzegáfonyát és miután elkeztem szedni azután 2 héttel kezdett el hatni. És rá 1-2 héttel derült ki a vesekő.
2020. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaaa értem aha.

Nekem még meleg vizes fürdőt javasolt egy barátnőm, mert ha mezei meghűlés okozta az elviszi, plusz mellé a tőzeg.


Köszönöm a sok gyors választ!(:

2020. máj. 14. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
A kamillás ülő fürdőt is szokták javasolni az egyik ismerősömön az segített
2020. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hála égnek 2 nap alatt rendeződött magától (:

Már másnap alig éreztem a fájdalmat. Vettem egy meleg fürdőt, sokat ittam és a biztonság kedvéért használtam Canesten krémet és ennyi volt. Reméltem, hogy még időben elcsípem!

2020. máj. 16. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!