Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen rendkívül fájdalmas,...

Hirtelen rendkívül fájdalmas, görcsös menstruáció darabos vérzéssel, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben jött meg először a menstruációm szülés után, és azóta teljesen kiszámíthatatlan. 24-28 napos ciklusok, az egyiket szinte meg sem érzem, a másikkal szenvedek. Januárban voltam nőgyógyásznál, ő mindent rendben talált. Most 24 napra jött meg, és borzasztó fájdalommal, görccsel kísérve, soha nem volt még ilyen, plusz erős, darabos a vérzés is. Június 5-én megyek orvoshoz. Addig viszont szeretném kérdezni, hogy másnak is volt ilyen, ez még szülés után "normális"? Lehet-e ez egy spontán vetélés, vagy ahhoz túl korán jött meg? Ha 3 hét múlva megyek orvoshoz, ő erről meg fog tudni még bármit állapítani? Negatív kommenteket kérlek ne írjatok.

#vérzés #erős menstruáció #Görcsös menstruáció
2020. máj. 17. 14:32
 1/2 anonim válasza:
0%
Igaz, még nem szültem, de az ilyen jellegű problémával érdemes mielőbb korábbi időpontot kérned. A 3 hét alatt még bármi megtörténhet... Ha nem tudnak hamarabb behívni, érdemes kicsit a zsebbe nyúlni. Hangsúlyozom, nincs tapasztalatom a témában, meg elvégre a te tested, te érzed.
2020. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
Tudom, már régebbi a kérdés, de most én is így vagyok. Volt valami problémád belőle? Mit mondott az orvos?
2021. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!