Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha rendkívül kevés vér jön...

Ha rendkívül kevés vér jön menstruáció alatt, akkor használhatok tampont?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés jön alapból, meg már az utolsó napok. Szinte nem is jön, csak ha kitörlöm akkor halvány véreskés a papír (bocsi a részletes infókért)

Nyaralni vagyok külföldön, egész évben ezt a nyaralást vártam, fürödni akarok a tengerben! Betéttel nem lehet vízbe menni, tampon nélkül meg kicsit fura lenne, hiába alig vérzek.

Muszáj vagyok tampont használni, de ilyen minimális vérzésre lehet egyáltalán? Mióta ilyen kevés van nem használok tampont, mert nagyon fáj kiszedni. Szinte semmi vér nem jön. (Voltam vele orvosnál, tudom mi bajom és sajnos rendszertelen is a mensim, nem gondoltam hogy megjön most)

Milyen gyakran cseréljem majd?



2017. aug. 10. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem így ezzel a barna maszattal elég 4 óránként cserélni. Kiszedés előtt izgasd magadat, úgy csúszós leszel, és nem fáj a kivétel.
2017. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Tampont akkor érdemes használni ha bő vérzés van

Mert így csak a hüvely természetes nedvességét szívja be és kiszárítja a hüvely falatvígy könnyen okozhat hámsérülést

2017. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!