Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg igaz, hogy a nők...

Tényleg igaz, hogy a nők tizedének olyan fájdalmai vannak menstruációkor, hogy a szülési fájdalmakhoz hasonlítható?

Figyelt kérdés
Olvastam már több cikket erről. Nem túlzás ez? Még soha nem hallottam vagy láttam ilyet a valóságban. Az eddigi csajaimnak is csak picit fájt a hasuk és annyi. Plusz kellene látnunk látványosan szenvedő nőket, mert pl. mi van ha a színházban kezdődik?

2020. máj. 18. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem igaz

Azoknak van gondja, akik betegek pl PCOS

2020. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen, én is ismerek olyat, aki nagyon szenved. De hogy ez a nők tizede-e, azt nem tudom. Szerintem azért - remélhetőleg - nincs annyi.
2020. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ilyen voltam, hánytam is olyankor meg iszonyatos fájdalmaim voltak. Többen is láttak engem az utcán, metrón szenvedni, fetrengeni. Csak az emberek nem szeretnek odanézni, tudomást sem vesznek ezekről. De megtanultam kezelni: mielőtt elindultam valahova mindig bevettem egy erős fájdalomcsillapítót, meg vittem is magammal belőle, így át tudtam vészelni az első két kritikus napot.

Volt olyan ismerősöm, akikhez meg mentőt kellett hívni, a suliból vitték el emiatt.

De amúgy terhes nőt szoktál látni szülés közben? Én még sosem láttam.

2020. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

"Sajnos van ilyen, én is ismerek olyat, aki nagyon szenved."

"gen, én is ilyen voltam, hánytam is olyankor meg iszonyatos fájdalmaim voltak. "

orvos mit mondott?

2020. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mit mond, nem én vagyok így, hanem ismerős.
2020. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam olvasni az eü kategóriát és a nők egészsége alkategóriához csak ritkán szólok.

Most is csak azért, mert a feleségem ilyen. Ő azt mondja,néha olyan görcsei vannak, hogy azzal a szülés nem ért fel.

Szinte minden hónapban 2-3 nap ilyen neki. Nincs gyógyszer, ami igazán enyhítené.

A dr nő sem talál semmi eltérést a normálistól. Ő ilyen, és valóban létező dolog.

2020. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem több barátnőm is szenved ettől egy orvos se tudott mit tenni, van hogy havonta írnak be venas fajdalomcsillapitoert kórházba ha olyan a helyzet...annnyit tudtak mondani h szülés után megszűnik, de ki tudja, addig meg el kell viselni minden hónapban. Van olyan akinek enyhít rajta a fogamzásgátló szedése, de nem mindenkinél.
2020. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!