Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen depresszívek a...

Miért ilyen depresszívek a menstuáció előtti napok?

Figyelt kérdés
Annyira kedvtelen voltam az előtte lévő egy hétben, hogy folyamatosan a sírás kerülgetett és már azon agyaltam milyen jó lenne autó elé ugrani.. Azt hittem hogy a mostani életemmel vagyok elégedetlen, majd mikor megjött egyszerre tűntek el ezek a gondolatok és jöttem rá hogy ez ettől volt?! Ez nagyon ijesztő számomra és érthetetlen... Mit tudnék tenni?

2020. máj. 18. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonok.
2020. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban 😑
2020. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Angyalgyökér, cickafark, citromfű, sport, szex.

Nekem is nagyon sz_r előtte, majdnem 10 nappal kezdődik. Van hogy csak úgy ülök, és olyan ideges leszek, hogy neki tudnék menni valakinek, vagy elsírom magam. Dühös, kétségbeesett vagyok.

De megtanultam nem komolyan venni magam olyankor. Azok a gondolatok tudom, hogy a pms-hez tartoznak.

2020. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!