Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyuti fertőzést kaphattam?

Húgyuti fertőzést kaphattam?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk Plazaba, és nagyon kellett pisilnem. Elmentem. De én hülye, rá ülltem a wc deszkára(amit soha nem szoktam:(((()

Ahogy hazajöttem éreztem, hogy nagyon kell pisilnem, befutottam, és alig jött valami. Azt éreztem, hogy görcsölök és nagyon fájt csípett. Hajnalban elmentem mégegyszer, akkor tudtam pisilni, és nem fájt.

Ma reggel óta kb.5x voltam mert azt érzem tele van a hugyhólyagom, erős nyomást érzek, de mégsem jön semmi, és nagyon fàj mikor jön pár csepp belőlem:( Most hogy fekszem, is érzem, hogy kell.

mitcsináljak? Fürdőket olvastam(sósfürdő,kamillásfürdő.stb) hogy az is -jó lehet, ha nem múlik el, akkor meg orvos forduljak!?


2020. máj. 19. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 5x az nem olyan sok reggeltől délután 4-ig, attól függ mennyit iszol. A tüneteid viszont hólyaghurutra utalnak. Igyál legalább 2,5 liter vizet, teát vagy gyümölcslevet naponta! Ha nem múlik pár nap alatt, menj orvoshoz, mert antibiotikum kell. Első körben olyan húgyúti fertőtlenítőt szoktak felírni, amit elég 1x használni.
2020. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyha pedig lázad, deréktáji fájdalmad jelentkezik vagy hánysz, menj sürgősségire vagy urológiai szakrendelésre.
2020. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!