Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol van pisi szagom?

Mitol van pisi szagom?

Figyelt kérdés
Nem szoktam bepisilni nyilvan, de megis van egy fura pisi szagom. Ha tusszentek, erzek valami folyast, mint mestruacio kozben, nem tudom, az a feher folyas, (ha lehetseges) vagy pisi, de sosem vagyok semleges szagu. Es ilyenkor nem kell pisilnem. Nem tudom, mitol van es mit tehetnek ellene, 22eves vagyok.

2020. máj. 19. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet inkontinencia.
2020. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el intimtornázni!


Segíteni fog!

2020. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az intimtorna szerintem is segíthet!
2020. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korod? "Gyanus" foltokat találtál? Tisztasági betétet használsz?
2020. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

ha tüsszentesz és folyik valami, akkor bepisilsz...inkontinencia---ezért van pisiszagod


túlsúlyos vagy, ugye?

2020. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hasznalok tisztasagi betetet, foltok nincsenek. Nem vagyok tulsulyos, van rajtam par plusz kilo, de m-es a meretem, gondolom ez nem szamit annak. De az miert van ra hatassal?
2020. máj. 19. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:

én is m-es méretet hordok és 25-30 kg-ot kéne fogyjak, szóval inkább a pontos túlsúlyodat mondd meg!


[link]

2020. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
M-es mérettel is lehetsz túlsúlyos, de ez így elsőre húgyúti zavarra utal.
2020. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az inkontonencia biztos, es ha utananezel, egyszeru gatizom osszehuzassal, elernyesztessel mar intimtornat vegzel. Most kell belekezdeni, amig konnyu segiteni.

Viszont a szag miatt felmerul, nem iszol-e keves folyadekot, esetleg dehidratal a kave. Amikor lehet, mennek vizeletvizsgalatra, aminek nem a vizeletcsepegeshez van koze, de a tomenyebb szagu vizelethez, ha errol is szo lenne.

2020. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!