Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yadine menstruáció 2. napjától?

Yadine menstruáció 2. napjától?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az orvosom Yadine fog.gatlót írt fel, m@sodik napra esett sajnos a konzultáció, de azt mondta, hogy 1. vagy 2. nap, nem túl nagy az eltérés és hogy így is azonnal "védve" vagyok. Viszont olvastam, hogy csak akkor van védve az illető, ha már az első naptól szedi, így hiába már az első tabi után elmúlt a menstruációm, nem mertem még bevállalni hogy....

Gyógyszertári asszisztens ismerősöm azt momdta, hogy ha ennyire "parázok", akkor várjak, de az 5. naptól simán lehet megszakítás nélkül együtt lennem a párommal.

Nektek mi a véleményetek? Elfogadjam az orvos tanácsát?


2020. máj. 20. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan az első naptól kezdtem, de megmondom őszintén én kivartam egy hónapot... Azon már nem múlt semmi.
2020. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha félősebb vagy akkor ne, mert utána végig azon fogsz parázni hogy nem lettél e terhes, am legtöbb foggátló betegtájékoztatójában úgy van hogy első naptol azonnal véd, ha meg az 5. Nap előtt veszedbe akkor 1 hét kiegészítő
2020. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket.

Ki fogom várni az egy hetet legalább mert ezt eltaláltad, biztos ezen idegeskednék, hogy terhes lettem-e vagy sem. Nem lenne nagy "baj", de amíg meg van rá a lehetőség, hogy "szabályozza" az ember, akkor majd inkább akkor, amikor tényleg minden körülmémy adott egy gyermekvállaláshoz. Csak az orvost nem értem, hogy adhat ilyen "utasítást", ki tudja hány ilyen van rajta kívül és hány nő eshetett teherbe ilyen felelőtlen, "lesz@rom"hozzáállás miatt.

2020. máj. 20. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!