Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek előfordult már?

Valakinek előfordult már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az van, hogy 2 hónapja kimaradt a mensim már. Nem élek egyáltalán nemi életet (szűz), tehát ezzel kapcsolatosan semmi nem jöhet szóba. Ovulációm ugyanúgy volt, azt nehéz nem észre vennem. Nem valami rendszeres nekem az egész, 21 vagyok, de sosem értettem más nőknek hogyan jön meg naptár szerint...:,D Hát nekem ilyen még nincs. Van, amikor stresszes dolgok után 1 hónapot kiesik, de 2 hónapot még nem esett ki, és egyébként is mindig napokat/ hetet tolódik jobbra-balra. Kéne aggódnom vagy várjak még? Lehetséges, hogy az egész vírus és karantén helyzet közrejátszik? Az elején nekem elég stresszes volt.

2020. máj. 20. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világ életemben nagyon rendszertelen volt, össze vissza jött meg, és nagyon változó hosszúságú volt (pl. volt 2 és 14 napos is). És sokszor volt, hogy kimaradt egy hónap, de volt, hogy kettő is. Én ezek miatt nem parázok, rendszeresen (évente) járok nőgyógyászhoz szűrésre, ha valami gebasz van, úgyis szól.
2020. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én még sosem voltam nőgyógyásznál, egyelőre nem sok okom lenne rá, ha még nemi életem sincsen Xd. Ezen kívül meg minden rendben van. Sosem hittem volna, hogy egyszer ezt mondom, de már hiányzik a havi baj:D Tisztulatlannak érzem magam.
2020. máj. 20. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs jelentősége, de akár policisztás ovarium szindróma is okozhat ilyet. Mindenesete amikor majd nőgyógyászhoz mész, említsd meg
2020. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi!
2020. máj. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!